Kahramanmaraş'ta bir apartmanın dış cephesi otomobillerin üzerine düştü

Kahramanmaraş'ta şiddetli rüzgar nedeniyle kopan 8 katlı bir apartmanın dış cephe kaplamaları otomobillerin üzerine düştü.

Kahramanmaraş'ta şiddetli rüzgar nedeniyle kopan 8 katlı bir apartmanın dış cephe kaplamaları otomobillerin üzerine düştü.

Kentte geceden bu yana etkili olmaya başlayan şiddetli rüzgar nedeniyle, merkez Onikişubat ilçesi Gedemen Mahallesi'ndeki bir apatmanın dış cephe kaplamaları binanın otoparkındaki araçların üzerine düştü.

Otomobillerde maddi hasarın oluşurken, olay anında parkta kimsenin bulunmadığı öğrenildi.

Polis ekiplerinin güvenlik önlemleri aldığı binanın çevresinde, itfaiye ekipleri de parçaların kaldırılması için çalışma başlattı. 

Apartman sakinlerinden Ahmet Özer'in yaptığı açıklamada, gelen büyük bir ses üzerine deprem olduğunu zannederek dışarı çıktıklarını söyledi.

Dışarıya çıktıklarında apartmanın dış cephe kaplamasının araçların üzerine düştüğünü gördüklerini ifade eden Özer, araçlara ciddi anlamda maddi hasar oluştuğunu belirtti.

Şiddetli rüzgarın etkili olduğunu dile getiren Özer, gerekli yerlere araç sahiplerinin şikayetçi olduğunu sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2018, 17:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.