Kahramanmaraş'ta binlercesi meyve sularının altından çıktı!

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde polis ekiplerince yapılan operasyon sonucunda 14 bin 680 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Kahramanmaraş Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gümrük kaçağı sigara ile Mücadele kapsamında operasyon yapıldı. Operasyonda takibe alınan bir araçtan 14 bin 680 paket kaçak sigara ele geçirildi. 

Alınan bilgiye göre, 6 Kasım Salı günü Kom Şube Müdürlüğü ekipleri  tarafından Gaziantep ilinden Kahramanmaraş'a kaçak sigara getirdiği belirlenen araç, il girişinde çevre yolunda durduruldu. 27 BIR 19 plakalı araca Necip Fazıl Devlet Hastanesi Kavşağında operasyon yapıldı. Araç içerisinde Mehmet G. ve Harun A. isimli şahıslar yakalandı. Araç içerisinde yapılan aramada palet ve meyve sularının altında gizlenmiş vaziyette 14 bin 680 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. Kacak sigara yüklü araca el konulurken, yakalanan şahışlar Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.