Kahramanmaraş'ta belediye otobüsü yolda kaldı! Yolcular isyan etti

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne ait halk otobüsü şehir içi seferini yaptığı sırada arızalandı. İçindeki yolcular ile arızalanan otobüs yolda kaldı. Yolcular ise başka otobüsün gelmemesine isyan etti.

Kahramanmaraş'ta belediye otobüsü yolda kaldı! Yolcular isyan etti
banner150

Kanal Maraş Whatsap ihbar hattına gelen mesajda, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne ait 46 BY 906 plakalı özel halk otobüsü şehir içi seferini yaptığı sırada Abdulhamithan Cami civarında arızalandı. İçindeki yolcular ile arızalanan otobüs yolda kaldı. Saatlerce yeni bir otobüsün gelmesini bekleyen yolcular, başka bir otobüsün gelmemesini öğrenince isyan etti. 

Özel otobüsler arıza yaptığında baskı uygulayan belediye kendi otobüsü arızalanınca vatandaşlara yayan evinize gidin denildi

Sıcakta saatlerce bekleyen yolcular, otobüs şoförüne: "belediye yeni bir otobüs gönderecek mi?'' sorusuna şoför "belediye yeni otobüs göndermeyecek. Tamirci gelecek. Beklemek isteyen bekleyebilir'' denildi. Yolcular ise bu durum karşısında büyük tepki gösterdi. Arıza yapan otobüsü tamir etmeye gelen gelen ustalar, ''bu aracın 2 aydır arızalı olduğunu ancak yapılmadığını'' otobüs şoförü ile konuşmalarını duyan vatandaşlar, ''Belediyemiz halka hizmet yapmak için bozuk ve arızalı otobüsleri yollara çıkaracağına önce tamir edip arızalanmayacak seviyeye getirip trafiğe çıkmasına izin vermeliler, bu sıcak havada içimizde ya bir hasta olsa, ne olacak bakın 1 saattir bekliyoruz belediye arızalı araçları trafiğe çıkarmamalı, millet uzay'a gidiyor biz yollarda mahsur kalıyoruz'' söylediler.  


 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2020, 17:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.