Kahramanmaraş'ta bazı muhtarlar başkaldırdı! Erdoğan'a şikayet edecekler

Erdoğan, en son 7 Kasım 2020 tarihinde geldiği Kahramanmaraş'ı yeniden ziyaret ediyor. Sokağın gündeminde ise Erdoğan’ın ziyareti değil, ekonomik ve hizmet sıkıntıları var.

Kahramanmaraş'ta bazı muhtarlar başkaldırdı! Erdoğan'a şikayet edecekler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, en son partisinin il kongresi ve Kahramanmaraş ile Göksun arasında yapılan yeni yolun açılışı için 7 Kasım 2020'de ziyaret ettiği Kahramanmaraş'ı yine ziyaret edecek.

Cuma günü Diyarbakır'da yaptığı açıklamada Kahramanmaraş'a geleceğini söyleyen Erdoğan, Hayrettin Güngör'ü arayarak bilgi alışverişinde bulundu. Ancak kentte Cumhurbaşkanı'nın ziyaretine yönelik hazırlıklar sürerken, sokağın gündeminde farklı konular var.

Vatandaşlar ve özellikle de esnafın çoğunluğu, ziyaretten bir beklentileri olmadığını söylüyor. Gündemlerinde Erdoğan'ın ziyareti değil, yaşadıkları hizmetler ve ekonomik sıkıntılar bulunuyor.

Erdoğan'ın gözünde en yakın mesai arkadaşları olarak nitelendirilen bazı muhtarlar bu kez Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ü şikayet edecekler.

Göksun İlçesi'nin Karaahmet Muhtarı Baykal Coşkun sosyal medya hesabı üzerinden Erdoğan'ın Kahramanmaraş'a gelmesini dört gözle beklediğini ifade ederek şunları söyledi:

"Değerli muhtar arkadaşlarım. Cumhurbaşkanımız Kahramanmaraş'a geliyor. Bizde muhtarlar olarak hep beraber gidelim bizimde isteklerimizi söyleyelim. Yoksa bizim bu belediyelerle ve bu vekillerle bir yere varamayacağız. Kahramanmaraş'ım benim, Göksun'um benim, köyüm bu olmaması lazımdı. Kusura bakmayın ama benim köyüme Fatih Mehmet Erkoç'tan sonra bir çivi çakılmadı. O kadar dükkanı yıkıp ta oraya yapılan neyin nesi. Bari yıktın 22 tane dükkanı altına araba parkı yap, üstüne de kapalı çarşı yap. Ver kiraya aha sana kira. Yahu, Allah'tan korkun köylerde satılmayan bir karış yer kalmadı. Madem bilmiyorsunuz nasıl kalkınacağını Göksun'un bir bilene sorun. neyse.. Saygılarımla!"

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2021, 09:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türkcan
Türkcan - 2 ay Önce

Hayrettin şu tarımsal dairesi daire başkanı müptezel Fatih Mehmet Türkmeneri görevden al muhtarların gönlü hoş olsun bu müptezel orada oturdukca daha çok muhtarla didişirsin

Ak partiliyiz
Ak partiliyiz - 2 ay Önce

Vatandas muhtarimiz cok hakli baska care birakmadilar..Demokraside bunlar normal...Reisimiz gece gunduz calisiyor bunlara ulasilamiyor

Ede kentli
Ede kentli - 2 ay Önce

Yakın kıvılcımı millet hep bir ağızdan haykırsın hayri istifa diye cumhurbaşkanımız geldiğinde sevgimizi gösterelim Hayri’yi şikayet edelim olsun bitsin

Halkk
Halkk - 2 ay Önce

Şikayet etmekte haklılar bazı yerlerde hizmet var bazılarına hiç yok aşıklar köseli köyüne gittim aşıklar da ne su akıyor ne yolu var dogru düzgün. Büyükşehire bu yakışmıyor sayın belediyemiz.

vatandaş
vatandaş - 2 ay Önce

kiralamadık şehir toprağı bırakmadın. hayrettin güngör bey utanmasan bizleri de kiralayacasın edep yahuu..

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.