Kahramanmaraş'ta ayakkabı deposunda çıkan yangın panik yarattı!

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde bir ayakkabı deposunda meydana gelen yangın paniğe sebebiyet verdi. Yangın itfaiye ekiplerin 1 saatlik çalışması sonucunda söndürüldü.

Kahramanmaraş'ta ayakkabı deposunda çıkan yangın panik yarattı!
banner150

Edinilen bilgiye göre, Hulusi Efendi Bulvarı Uzun Çarşı içerisinde bulunan Yusuf Mıhçı’ya ait ayakkabı dükkanının çatısı, bir anda alev aldı. Ahşap malzemelerin tutuşması ile hızla yayılan alevler çatıyı kapladı. Metrelerce yükselen alevleri gören vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Çevredeki işyerlerini de tehdit eden yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale etti. İtfaiye ekipleri, yangının özellikle yan tarafta bulunan lokantaya ait mutfak tüplerine ulaşmaması için çaba gösterdi. Yangın, yaklaşık 1 saatlik çalışmanın ardından söndürüldü.

VATANDAŞLAR İŞYERİNİN CAMINI KIRARAK İÇERİ GİRDİ

Yangının devam ettiği sırada içerideki malzemeleri kurtarmak isteyen vatandaşlar, işyerinin camını kırarak içeri girdi. Polis ekipleri, mutfak tüplerinin patlama ihtimaline karşı bulvardaki trafiği çift yönlü olarak keserken meraklı kalabalığı uzaklaştırmak ise hiç de kolay olmadı. Yangını öğrenip işyerine gelen dükkan sahibi ve yakınları ise gözyaşlarına boğuldu. 

Büyük çapta maddi hasara neden olan yangının, maç izlemeye giden taraftarların çatıya attığı meşale sonucunda çıktığı iddia edildi. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2019, 22:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.