Kahramanmaraş'ta avukatı tarafından dolandırıldığını iddia etti

Kahramanmaraş'ta eşinin kaza sonucu vefat etmesinden dolayı sigortadan alacakları için avukata giderek dava açmak isteyen Medine Gündeğen, avukatın da kendisini dolandırdığını ve hakaret içerikli mesajlar attığı için kendisi hakkında da hapis istemiyle suç duyurusunda bulunduğunu iddia etti.

Kahramanmaraş'ta yaşayan Medine Gündeğen, inin feci bir kaza sonucu vefat etmesinden dolayı Adana Barosuna kayıtlı sigorta avukatı olan Ergin Ç.'e vekalet verdiğini fakat avukatın kendisinden aldığı vekalet ile bankada bulunan 500 bin TL'yi çekerek kayıplara karıştığı ve hakaret içerikli mesajlar attığı için kendisi hakkında da hapis istemiyle suç duyurusunda bulunduğunu iddia etti.

Avukat tarafından 500 bin TL dolandırıldığını ve tarafına hapis istemiyle suç duyurusunda bulunduğunu iddia eden Medine Gündeğen,
"2012 Yılında feci bir kaza sonucu Öğretmen olan eşim Mehmet Gündeğen'i kaybettim. Sigorta Avukatı olan Adana Barosuna kayıtlı Ergin Ç'e vekaletimi verdim. Bu şahıs benden vekaletimi alarak bankadan 500 bin TL çekmiştir. Elimde çekildiğine dair dekont, fatura vs. var olmasına rağmen vekalet verdiğim için hiçbir hak iddia edemiyorum. Sinir krizleri geçiyorum, telefondan mesajlar yazdım ve yazdığım mesajlardan dolayı suç duyurusunda bulunmuş. Üç çocuk annesi olarak hapisim isteniyor. Ne güzel adalet!

Parayı ben çekmedim, avukat parayı çektikten sonra paralarla birlikte kayboldu hiçbir şekilde kendisine ulaşamıyorum. Adalet Bakanlığını aradım, Cimer'i aradım, gerekli tüm mertebelere ulaşmaya çalıştım ama bir yıl oldu hiçbir ses yok. Adliye adliye geziyorum ama hiçbir sonuca varamıyorum. Adalet Nerede? Dolandırılan benim. Hakkı yenen benim. Hapse girecek olan yine benim. Buyursunlar ben buradayım hapse götürsünler. Suçum ne acaba? Suçum devletin memuruna hakaret etmem mi? Devletse buyur gel, öde bakalım yetimlerin hakkını. Bütün belgeler elimde ama hiçbir hak iddia edemiyorum. Böyle bir adalet, böyle bir dünya ve ben artık buradan da sesleniyorum en son çare olarak kendimi zincire vuracağım Adalet Bakanlığının önünde, çünkü adalet yok. Sesimi duyuramıyorum birileri sesimi duysun ve bana yardımcı olsun. İntiharın eşiğindeyim, üç tane çocuğum ne olacak? Ben ölünce arasınlar adaleti. Son sözüm bu." ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2021, 17:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 3 hafta Önce

Ne adaleti be ablam

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.