Kahramanmaraş'ta araç sahiplerine uyarı: Yaklaşan kış mevsiminde...

Kahramanmaraş'ta oto bakım ve tamir ustaları, araç sahiplerinden, yaklaşan kış mevsiminde karşılaşacakları risklere karşı araç bakımlarını yaptırmalarını istedi.

Kahramanmaraş'ta araç sahiplerine uyarı: Yaklaşan kış mevsiminde...

Kahramanmaraş’ta oto tamir ve bakım ustaları, kışlık bakım yaptırmaları konusunda araç sahiplerini uyardı. 

Kahramanmaraş Küçük Sanayi Sitesi’nde hizmet veren oto bakım ve tamir ustaları, yaklaşan kış mevsiminde karşılaşacakları risklere karşı araç bakımlarını geciktirmeden yaptırmalarını istedi. 
Aracın marka ve modeline göre bakım fiyatlarının değiştiğini söyleyen ustalar, özellikle triger seti, buji ve ateşleme sitemleriyle radyatöre antifrizin konulması gerektiğini kaydetti. 
Araç sahiplerinin dondurucu soğuğa kalmadan oto bakımlarının yapılmasının kendileri için faydalı olacağını söyleyen oto bakım ve tamir ustası Mikayil Göl, “Kış mevsimi nedeniyle araçlarda bulunan ateşleme sistemi, motor yağı, antifriz ve teker bakımları gibi bölümlerde deformeler oluşmasından dolayı iş yoğunluğumuz arttı. Sürücülerin kış gelmeden kışlık bakımlarını yaptırmaları ve hız sınırlarına uymalarını istiyorum. Kışlık bakım fiyatları ise 300 lira ile bin lira arasında aracına göre değişiyor” dedi. 

 

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.