Kahramanmaraş'ta ''alo spor'' mobil hattı hayata geçirildi!

Kahramanmaraş’ta ''siz arayın, biz gelelim ''alo spor'' mobil hattı hayata geçirildi.

Haberin videosu yükleniyor...

'SİZ ARAYIN, BİZ GELELİM'
Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 30 Nisan 2019 tarihinde Türkiye de bir ilk olarak başlatılan “ALO SPOR” projesi kapsamında 2 adet mobil araç hazırlanarak, il spor merkezlerine gelemeyen ve yoğun iş temposundan spora zaman ayıramayan vatandaşlar 7/24 çağrı merkezine bağlanarak kendi evlerinde, sitelerinde ve mahallelerinde ücretsiz bir şekilde spor yapma imkânı sağlanıyor.
Proje kapsamında; uzman antrenörler, fizyoterapist, spor masörü, spor psikoloğunun hazır bulunduğu mobil “ALO SPOR” aracıyla ulaşılan vatandaşlara fizyoterapi,  step, aerobik seansları vb… destekleyici spor hareketlerini kendi evinde, sitesinde, mahallesinde ulaşabilecektir.

Proje ile 'SİZ ARAYIN, BİZ GELELİM' sloganından hareketle yürütülen proje ile hareketsizlikten, teknoloji bağımlılığından doğan, obezite gibi çağımızın hastalıklarından korumaya yönelik farkındalık oluşturulması hedefleniyor.

Projenin hedefi: Vatandaşlara spor yaptırmak ve sporu il spor merkezlerinden hanelere taşıyarak sporun tabana yayılmasını sağlamaktır.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 17:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
ramazan gelsin zam gelmesin
ramazan gelsin zam gelmesin - 7 ay Önce

Ramazan gelsin zam gelmesin
Mübarek Ramazan ayı yaklaşıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da daha ramazan gelmeden zamlar gelmeye başladı . insanımız geçinmekte zorluk çekiyor. Yılın en zor ayları. Siz gazetecilerden isteğimiz bu yapılan zamları haber yapmanız. Siz haber yapmazsınız kim dur diyecek bu zamlara ?
Sesimiz olur musunuz ?

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.