Kahramanmaraş'ta AK Parti'den miting gibi seçim ofisi açılışı

Kahramanmaraş'ta Onikişubat İlçe Seçim ofisinin açılışında, Onikişubat Belediye Başkanı Ve Cumhur İttifakı Ak Parti Adayı Hanefi Mahçiçek: '' Kahramanmaraş'ımızı İnşallah dünya ligine taşıyacağız'' ifadelerini kullandı.

Ülke genelinde yaklaşan 31 Mart seçimlerinden dolayı seçim çalışmalarına son sürat devam eden AK Parti Kahramanmaraş teşkilatı, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımlarıyla Onikişubat İlçe Seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

Açılışta Onikişubat Belediye Başkanı Ve Cumhur İttifakı Ak Parti Adayı Hanefi Mahçiçek: ''Bugün Onikişubat İlçemizin Seçim Bürosunu Sanayi ve Ticaret Bakanımız sayın Mustafa Varank beyin de teşrifleriyle, onurlarıyla açtık. Allah'a çok şükür çok ciddi bir ilgi var, Cumhur İttifakı ile beraber MHP'li arakadaşlarımızla beraber büyük bir coşku ile bu açılışı gerçekleştirdik. Kahramanmaraşlı kardeşlerimizin Cumhur İttifakı'na ilgisini gerçekten bir defa daha yakından gözlemledik. Ben inanıyorum ki Cumhur İttifakı Kahramanmaraş'ımıza önümüzdeki dönemde çok önemli hizmetler yapacak. Biraz önce ifade ettiğim gibi 2023 EXPO ile de Kahramanmaraş'ımızı İnşallah dünya ligine taşıyacağız .'' sözlerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nebi Kesmeğülü
Nebi Kesmeğülü - 2 yıl Önce

Çok güzel şeyler olacak kentleşme başlayacak herkes güzel evlerde oturacak 12şubat güzel temiz ilçe olacak havası çok güzel zaten

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.