Kahramanmaraş'ta ağaç katliamı!

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesi'nin Şekeroba Mahallesi'ndeki farklı türdeki ağaçları, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kesildi.

Kahramanmaraş'ta ağaç katliamı!
banner150

Türkoğlu ilçesinin Şekeroba Mahallesi'ndeki İncebel Tepe mevkiine giden vatandaşlar, farklı türdeki ağaçların kesildiğini fark etti.

İncebel Tepe mevkiinde bazı ağaçlara kimliği belirsiz kişi veya kişilerce zarar verilmesi, vatandaşların tepkisini çekti. Kesici aletlerle ağaçlara zarar verdiği tahmin edilirken alınan darbeler sonucunda ağaçların gövdelerinin inceldiği tespit edildi.

Ağaçların bu içler acısı halini gören vatandaşlar sosyal medya üzerinden duruma büyük tepki gösterdi.

Ağaçların kesilmesi doğa dostlarının da tepkilerine neden oldu. Bölgeye spor yapmak içi giden Nihat Aşçı, "Bunları bu hale bir insan getiremez. Bunları yapsa yapsa bir domuz yapar... Allah sizin belanızı versin inşallah. Esefle kınıyorum. Çok üzgünüm" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 09:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halis
Halis - 7 ay Önce

Iyide bu agaclar kuru ve ağaçların yaş olan tarafı kesilmemiş bunun neresi katliam anlayamadım orman bölge müdürlüğü bölge halkına kuru ağaçları kesebilme hakkı tanımıştır zaten kışlık ihtiyacı kadar ama

Osman
Osman @Halis - 7 ay Önce

yaprakları yeşil olan ağaçların neresi kurudur ? Allah aşkına...

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.