Kahramanmaraş'ta acı olay: Onları ölüm bile ayıramadı!

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde yaşayan 63 yıllık evli çift, yarım saat arayla hayatlarını kaybetti. Roman gibi geçen 63 yıllık evliliklerinde birbirlerini hiç üzmeyen çiftten Hüseyin Öksüz hayatını kaybedince eşi Ayşe Öksüz, eş acısına yarım saat dayanabildi ve son nefesini verdi.

Kahramanmaraş'ta acı olay: Onları ölüm bile ayıramadı!

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesine bağlı Büyüktatlı Mahallesi'nde yaşayan çift 63 yıl önce evlendi. Evlilikleri, Yeşilçam filmlerindeki gibi geçen çift, birçok acı yaşamasına rağmen hiç birbirlerini üzmedi hep yan yana oldular.

82 yaşındaki Hüseyin Öksüz, bir süre önce rahatsızlanarak Elbistan Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ardından 63 yıllık eşi 79 yaşındaki Ayşe Öksüz de rahatsızlandı.

YARIM SAAT ARAYLA VEFAT ETTİLER
O da eşinin tedavi gördüğü Elbistan Devlet Hastanesine kaldırıldı. Bir ömrü birlikte geçiren çiftin acı haberi, yarım saat arayla geldi. Ayşe Öksüz, doktorların çabasına rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Eşi Hüseyin Öksüz de yarım saat sonra yaşamını yitirdi.

63 yıllık evliliklerinde 4’ü erkek 9 çocuk sahibi olan Öksüz çiftinin cenazeleri, Büyüktalı Mahallesi’nde yan yana defnedildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2021, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.