banner232

Kahramanmaraş'ta 70 yaş üstü sporculara vefa gecesi düzenlendi

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Amatör Spor Haftası Kapsamında düzenlenen vefa gecesine katıldı.

Kahramanmaraş'ta 70 yaş üstü sporculara vefa gecesi düzenlendi

Vefa Gecesi’nde Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç ve TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç açılış konuşması yaparak amatör spor klüplerinin varlığının sporun ve sporcunun gelişmesindeki önemine vurgu yaptılar.

Vali Coşkun ise “Vefa Gecesi” gibi anlamlı bir etkinlikte yıllarca amatör spora emek vermiş emektar sporcularımızla  bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine sağlık ve afiyet içersinde hayırlı uzun ömürler diledi. Bu gecenin düzenlenmesinde emeği olan herkese de teşekkürlerimi iletiyorum” dedi. 

Geceye Vali Coşkun’un yanı sıra TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Milletvekilleri Ahmet Özdemir, İmran Kılıç, Dulkadiroğlu Kaymakamı Kadir Okatan, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Osman Arısal, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Duran Doğan, Amatör Spor Klüpleri Federasyonu Başkanı Ekrem Karaoğlan ve ilimiz spor camiasının önemli isimleriyle ilimize çeşitli branşlarda hizmet eden 70 yaş üstü sporcularımız katıldı. 

Gecede Vali Coşkun ve Protokol üyeleri tarafından şehrimizde tüm branşlarda sporun gelişmesi adına emek veren 70 yaş üstü sporcularımıza plaket ve çiçek takdim edildi. 

Etkinlik sonunda, emektar sporcularımızda Vefa Gecesi’nin düzenlenmesi dolayısıyla duydukları memnuniyeti ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2021, 14:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Demir Kahramanmaraş Güreş İl Temsilcisi
Ali Demir Kahramanmaraş Güreş İl Temsilcisi - 1 hafta Önce

Ümmetler ve milletler hayatlarını huzur içerisinde devam edebilmesi için yüzlerini tevhidin ilahi nuru ile aydınlatmaya mecburdurlar.Zira aslını, esasını, cevherini bilmeyen bir milletin geleceğinden emin olmak mümkün değildir. Bu duygu ve düşünceler ile birlikte büyüklerine öf bile dememeyi emreden bir dinin mensupları olarak hayatını spora adamış sporcularımızın hatırlanması bizler için bir mutluluktur. Hakimiyet, samimiyet ve iyi niyet içerisinde spora emek vermiş büyüklerimizi bir araya getiren herkese saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.