Kahramanmaraş'ta 32 yaşındaki dilenci gayrimenkul zenginiymiş!

Kahramanmaraş'ta dilencilere yönelik yapılan operasyonda yakalanan dilencilerin vatandaşın iyi niyetini nasıl suistimal ettiklerini bir kere daha ortaya çıkardı. Ayrıntılar haberimizde...

Kahramanmaraş'ta Dulkadiroğlu Belediyesi zabıta ekipleri dilencilere yönelik operasyon gerçekleştirdi. Yapılan operasyonda kentte dilencilik yaparken yakalanan yüzde 65 görme engelli Hülya Kök isimli dilencinin 3 adet ev ve 2 iş makinesinin olduğu tespit edildi.

Dulkadiroğlu ilçesi İsmetpaşa Mahallesi Trabzon Bulvarı üzerinde vatandaşlardan para toplayan yüzde 65 görme engelli Hülya Kök (32), polis ve zabıta ekiplerince gözlem altına alındı.

Dulkadiroğlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde yapılan kontrollerde üzerinden bir miktar para çıkan kadının mal varlığı sorgusunda, Osmaniye’de 1 adet ev, Nurdağı ilçesinde 2 adet ev ile 2 adet üzerine kayıtlı iş makinesi çıktı. Polis ve zabıta ekiplerince dilenci kadın, 153 TL idari para cezası kesilmesinin ardından ekip aracıyla memleketine gönderilmek üzere otogara bırakıldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2019, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.