Kahramanmaraş'ta 25 Aralık Çarşamba okullar tatil mi? İşte tatil olan ilçeler...

Kahramanmaraş'ın bazı bölgelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle öğrenciler kar tatili haberi beklemekte. Kahramanmaraş'ın Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık ve Türkoğlu ilçelerinde okullar tatil edilecek mi? Tüm detaylar haberimizde mevcut...

Kahramanmaraş'ta 25 Aralık Çarşamba okullar tatil mi? İşte tatil olan ilçeler...

Kahramanmaraş'ın bazı ilçelerinde yoğun kar yağışının etkisi altına girdi. Kahramanmaraş'ta yarın okullar tatil olacak mı sorusu da özellikle öğrenciler tarafından sorulamaya başlandı. İlk okul, lise, üniversitede okullar tatil edilecek mi? Kar tatili aramalarının ardından Kahramanmaraş'ta kar tatili araması yükselişte.

Yoğun kar yağışının etkisi altında aldığı ilçelelerde gözler Kahramanmaraş Valiliğine çevrildi. 25 Aralık Çarşamba kar tatili açıklaması yaptı mı? İşte ayrıntılar...

KAHRAMANMARAŞ'TA OKULLAR YARIN TATİL Mİ? 25 ARALIK ÇARŞAMBA

Kahramanmaraş'ın Onikişubat, Andırın, Afşin ve Göksun ilçelerinde kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bugün ara verildi.

Andırın ilçesinde kar yağışı nedeniyle 9 mahallede elektrik kesintisi yaşanırken, Geben, Altınyayla, Akifiye ve Rifatiyedört mahallerinde eğitime bir gün ara verildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2019, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.