Kahramanmaraş'ta 18 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlara toplu taşımada ayrı uygulama!

Kahramanmaraş'ta 18 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşların toplu taşıma araçlarındaki seyahat yasağının ne zaman kalkacağı en çok merak edilenler arasında öne çıkıyor. İşte, tüm bilgiler!

Kahramanmaraş'ta 18 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlara toplu taşımada ayrı uygulama!
banner150

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye kaynaklarından alınan bilgilye göre, 4 Haziran'dan itibaren sadece işe gidip gelenlerin 18 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşların toplu taşıma araçlarına binebileceği öğrenildi. 

Çalışmayan 18 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşların ise toplu taşıma araçlarını kullanımına izin verilmeyeceği, çalışan vatandaşların ise toplu taşıma araçlarına binerken nasıl bir evrak gösterip göstermeyeceği ve toplu taşıma araç şoförlerinin her binen vatandaşlardan çalışıp çalışmadıkları ile ilgili ne gibi bir evrak isteyeceği ise bilinmiyor.

Toplu taşıma araç şoförleri ile vatandaşları karşı karşıya getirebilinecek böyle bir uygulamanın nasıl yürüyeceği ise bir başka ayrıntı olarak dikkat çekiyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından toplu taşıma araçlarına gönderilen duyuru mesajı aynen şöyle:

''YARINDAN İTİBAREN 18 YAŞ ALTI VE 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLAR ÇALIŞAN İŞİNE GİDİP GELENLER TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA BİNEBİLİRLER''

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2020, 17:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Onur
Onur - 3 hafta Önce

Ne evrağı lazım ben 18 yaşından küçüğüm ama ise gidiyorum hangi evraklar

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.