Kahramanmaraş'ta 16 yaşındaki kız çocuğunun hamile iddiası!

Türkiye'nin en çok izlenen televizyon kanalı ATV'nin sevilen programı Esra Erol'da hafta içi her gün canlı yayınlarla ekranlarda olmaya devam ediyor. Cuma günü yayınlanan programa katılan Cennet Hanım, 16 yaşındaki kızının bulunması için yardım istedi. "16 yaşındaki kızım iki aylık hamile... Kızımı mağdur eden kişiyi bulup cezasını çekmesini istiyorum!" diyen anne canlı yayında isyan etti.

ATV ekranlarının en çok izlenen programları arasında yer alan Esra Erol'da bugün yaşanan ilginç olay izleyicide şoke etkisi yarattı. 

Tüm olaylar Kahramanmaraş'ın Pazarcık İlçesi'ne Narlı Mahallesi'nde yaşandı.

"Kızım bir yıl önce Kahramanmaraş'ta Ali Mert diye biriyle kaçtı!"
3 evladı bulunduğuna değinen 38 yaşındaki Cennet Hanım, en büyük kızını 12 yaşında dünyaya getirdiğini söyledi.

Boynundaki izler dikkat çeken Cennet Hanım küçük yaşlardan itibaren büyük zorluklar yaşadığını dile getirdi. Kızının 1 yıl önce Kahramanmaraş'ta Ali Mert diye biriyle kaçtığını belirten Cennet Hanım kızının bulunmasını istedi.

"ANNEMİN BİRLİKTE YAŞADIĞI KİŞİ..."
İsmi açıklanmayan 16 yaşındaki kız çocuğu, kısa süre içerisinde Esra Erol ekibi tarafından bulundu. "Annem bazı konularda yalan söylüyor'' küçük kız sitem etti.

Kahramanmaraş'ta babasıyla yaşadığı dile getiren 16 yaşındaki çocuk, ''Annemin yanında kalmak istemiyorum. Annemin birlikte yaşadığı kişi beni dövmeye kalktı ''açıklaması yapan çocuk 'annem kocasından vazgeçmiyor' dedi. Okumak istediğini belirtti ve onlar yüzünden okuluna devam edemediğine değindi.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2020, 20:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir
Bir - 7 ay Önce

Bu ne yaa

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.