Kahramanmaraş'ta 106 Suriyeli işyerlerine sıkı denetim yapıldı!

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri özellikle Suriyeli şahısların yoğun olarak bulunduğu bölgelerde denetimlerde bulundu, kaldırımlardaki seyyar satıcıları men etti.

25 Haziran Salı günü Öğleden sonra 13.30-15.30 saatleri arasında Suriye uyruklu şahısların yoğun olarak yaşadığı Yusuflar ve Dumlupınar Mahallesine bağlı Hacıarifoğlu, Sait Zarifoğlu ve Tekke caddesi üzerinde faaliyet gösteren Suriyeli şahıslara ait işyerleri Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü sorumluluğunda Asayiş, Çevik, Güvenlik Trafik şube ve Resmî Ekipler ile Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekiplerinin katılımı ile yapılan uygulamalar yapıldı. 

Huzur uygulamasında 254 şahsın kimlik kontrolü yapıldı. 48 araç ile 17 motorsiklet kontrol edildi. Ayrıca Suriye uyruklu şahıslara ait 106 işyeri kontrol edilerek kaldırım işgali yapan ve sokak üzerinde seyyar tezgah açan satıcılar ekipler tarafından men edildi.Yine uygulama esnasında Suriye uyruklu şahıslar tarafından Ruhsatsız olarak işletildiği tespit edilen bir işyeri mühürlenerek faaliyetine son verildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 20:59
banner70
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat kayıran
Nihat kayıran - 3 hafta Önce

Biz bunları görmek istiyoruz ringonun ahırı gibi istediğini iş yapmasınlar kanunsuzluk ne gerekiyorsa onu yapın Ken insanına nasıl uygulama yapılıyorsa onu yapın maraşta bu ülkede yaşıyorlardı aynı muamele yapılsın

Allah kulu
Allah kulu - 3 hafta Önce

Edem yazık taman onlar macir

SIRADAKİ HABER