Kahramanmaraş polisi kumarcıların peşini bırakmıyor!

Kahramanmaraş polisi iki ayrı umuma açık işyerinde kumarcılara suçüstü yaptı. Onlarca kahvehaneye ve umuma açık yere baskın düzenleyen polis ekipleri, kural dışı hareket eden işyerlerine de tutanak tanzim etti.

Kahramanmaraş polisi kumarcıların peşini bırakmıyor!
banner150

Kahvehanelerde uygulama yapan Kahramanmaraş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, faaliyet gösteren onlarca kahvehane ve umuma açık yere operasyon düzenledi. İl merkezinde bulunan umuma açık adresleri takibe alan polis ekipleri, iki ayrı ışyerinde kumar olayına suçüstü yaparken, çok sayıda işyerine Kural ihlali yapmaktan tutanak tanzim etti.

KUMARCILAR SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR!

Kumara yönelik takip yapan polis ekipleri, Merkez Yusuflar Mahallesinde bir kahvehanede kumarcılara suçüstü yaptı. Masa üzerinde bulunan iskambil kağıtlarına ve paraya el koyan polis, kumar oynayan şahısları yakalayarak cezai ve İdari işlem yaptı. Kahvehane işletmecisi Ali G.'ye kumar oynanmasına yer ve imkan sağlama suçundan adli işlem başlatıldı. 

Malik Ejder Mahallesinde bir okey salonunu takibe alan polis,  iş yerinin alt katında bir masada suçüstü kumar yakaladı. İskambil kağıtlarına ve masa üzerindeki paraya el koyan polis, kumar oynayan şahısları yakalayarak cezai ve İdari işlem yaptı. İşletme sahibi Fatih G'ye ise kumar oynanmasına yer ve imkan sağlama suçundan adli işlem başlatıldı.

HER İKİ OLAYDA TOPLAM 980 TL'YE EL KONULDU!

Her iki olayda ele geçirilen kumara konu 980 tl'ye el konuldu.

İşyerlerinin kapanması ve mühürlenmesi işlemi başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2019, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.