Kahramanmaraş Otogarı'ndaki tadilat halen bitirilemedi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali binasında 1 yıldır sürmekte olan tadilat halen bitirilemedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali tadilatı adı altında terminaldeki iş yerleri yıkıldı ancak 1 yılı aşkın bir süredir terminalin tadilatını bitirilemedi.

Kanal Maraş olarak Terminal'e giderek tadilatın nasıl devam ettiğini kayda aldık ancak görüldüğü üzere tadilat aynı yavaşlıkta devam etmekte.

KAHRAMANMARAŞ'A NASIL YENİ PROJELER KAZANDIRACAK?

Bir tadilatını bir yılı aşkın bir sürede bitiremeyen zihniyet Kahramanmaraş'a nasıl hizmet verecek, proje yapacak? Kahramanmaraş'a nasıl yeni projeler kazandıracak?

Kahramanmaraş'ın ayıbıdır bu. Siyasetçisi, Belediye Başkanı, Büyükşehir Belediye başkanı, AK Parti'nin Genel Merkezi; Kahramanmaraş gibi bir vilayetin otogarının tadilatını bir yılı aşkın bir sürede bitiremiyorsa takdiri kamuoyuna bırakıyoruz.

Otogardan ekmek kazanan vatandaş mağdur, iş yeri sahipleri mağdur, firmalar mağdur herkes mağdur. Kamuoyu adına görev yapmakta olan bir basın kuruluşu olarak biz gelip yapılmayan hizmetleri eleştirmek adına çekim yapıp haberi kamuoyuna sunacağız, takdir kamuoyunun.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2021, 12:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 3 hafta Önce

Çapsız bunlar çapsız

Ede
Ede - 3 hafta Önce

Kalede hazne aramak kaç yıl sürmüştü

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.