Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Mustafa Koç ve ailesi koronavirüse yakalandı

Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Mustafa Koç ve ailesi Kovid-19’a yakalandığı açıklanırken sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Mustafa Koç ve ailesi koronavirüse yakalandı
banner150

Gelen son dakika haberine göre, Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Mustafa Koç ve ailesine yapılan koronavirüs şüphesiyle test yapıldı. Koç ve ailesinin test sonucu pozitif çıkınca gözlem altına alındı.

İZOLASYONA ALINDI

Orman Bölge Müdürü Mustafa Koç ve ailesinin bu süreç içerisinde temasta bulunduğu kişilere de test yapılacağı öğrenildi.

KARANTİNA YOK

Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü idari binası ve lojmanların da karantina uygulaması bulunmamaktadır.

SAĞLIK DURUMLARI

Mustafa Koç ve ailesinin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Bu arada, Koç'un özel kaleminde görevli iki kişi ve şoförünün de tedbiren evlerinde 14 gün süreyle karantinaya alındığı öğrenildi.

Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürümüz Sayın Mustafa Koç ve ailesinin yapılan Covid-19 testi pozitif çıkmıştır. Sayın Bölge Müdürümüz ikametlerinde izolasyon sürecindedir. Sağlık durumları iyidir. Orman Bölge Müdürümüz Sayın Mustafa KOÇ  tüm basın mensubu arkadaşlarımıza selamı vardır. Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğümüz idari binası ve lojmanların da karantina uygulaması bulunmamaktadır." ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2020, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.