Kahramanmaraş Muhsin-i Tavır Derneği'nden Muhsin Yazıcıoğlu mesajı

Kahramanmaraş Muhsin-i Tavır Derneği Başkanı Av. Fatih Sultan Mehmet Han Öksüz, Muhsin Yazıcıoğlu'nun şehadetinin sene-i devriyesi dolayısıyla paylaşımda bulundu.

Kahramanmaraş Muhsin-i Tavır Derneği'nden Muhsin Yazıcıoğlu mesajı

Yazıcıoğlu'nu şehadetinin sene-i devriyesinde rahmetle andığını ifade eden Muhsin-i Tavır Derneği Başkanı Av. Fatih Sultan Mehmet Han Öksüz, şu ifadeleri kullandı:

''Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nu şehadetinin seneyi devriyesinde hasretle anıyoruz. Her ne kadar hazırlamış olduğumuz anma programını dünyanın içinden geçtiği olağanüstü süreç nedeniyle gerçekleştirememiş olsak da; Muhsin Yazıcıoğlu sevgisinin salonlara, stadlara, meydanlara ve dahi hiçbir mekana sığmayacağını biliyor, bu sevginin milletimizin her bir ferdinin gönlünde daima yaşayacağından emin olduğumuzu, yolundan ayrılmayacağımızı ve davasından dönmeyeceğimizi bir kez daha ilan ediyoruz. 

Süreç normalleştiğinde iptal etmek zorunda kaldığımız programı gerçekleştireceğimizi ifade ederken, Muhsin Yazıcıoğlu sevdalılarından insanlığın başındaki bu belayla mücadelede zaafiyet göstermemelerini, alınan önlemlere uymalarını rica ediyoruz.''

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.