Kahramanmaraş merkezli 3 ilde uyuşturucu operasyonu: 7 şüpheliye gözaltı

Kahramanmaraş merkezli Gaziantep ve Şanlıurfa olmak üzere üç ayrı ilde Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti'ne yönelik operasyon düzenlendi. Yapılan operasyonda 7 şüpheli gözaltına alındı.

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından (5) aylık takip sonucu Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti suçunu örgütlü olarak işlediği tespit edilen S.K, R.Y, M.M, Ş.Y, M.K, A.B, M.A isimli (7) şüpheliye yönelik Kahramanmaraş İli merkezli Gaziantep ve Şanlıurfa olmak üzere üç ayrı ilde 18.07.2019 tarihinde eş zamanlı olarak operasyon düzenlendi.

Düzenlenen operasyonlar sonucunda ; (2.630) gr. Kubar Esrar, (195) adet Captagon Hap, (2) gr. Metamfetamin Maddesi, (2) gram Kenevir Tohumu, (1) adet Uyuşturucu Madde kullanma aparatı ile suçta kullanılan (6) adet cep telefonu ele geçirildi.

Olay ile ilgisi bulunan (7) şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alınmış olup, adli işlemlerin tamamlanmasına müteakip 19 Temmuz 2019 Cuma günü Pazarcık Adliyesine sevk edildi..

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.