Kahramanmaraş Kalesi neden açılmıyor?

Kahramanmaraş Kalesi'nin neden açılmadığı ile ilgili kamuoyu büyük bir merak içinde beklerken, bu merakı gidermek adına bir çekim için kalenin ordan geçerken kapının açık olması vesilesi ile Kanal Maraş ekibi, Cihan Ahmet Cesur ve bazı gazeteciler Kale'nin şuanki ve gelecekteki durumu hakkında içeri girerek bilgi edinmeye çalıştılar.

Kahramanmaraş halkının en büyük merakından birisi olan Kahramanmaraş Kalesi'nin halka açılıp açılmayacağı konusu gündemde kalmaya devam ediyor.

Kanal Maraş ekibi, Cihan Ahmet Cesur ve bazı gazeteciler Kale'nin açık olan kapısından içeri girerek durumu görmeye çalıştı. Kameralara yansıyan görüntülerde de görüldüğü üzere Kale'de herhangi bir çalışma yok ama halen açılmıyor. Bu durumla ilgili herkesin aklına gelen tek soru 'Kale neden açılmıyor?'.

Kamuyou adına yetkili kişilerden Kale'nin neden açılmadığı ile ilgili bir açıklama bekliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 12:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Marasli
Marasli - 2 yıl Önce

Mustafa bey sizle dolayli bir sekilde tanistik, bu kisa tanismada maras icin birseyler yapmaya calistiginizi anladim, simdi sizden ricam, butun kafeler buyuk magzalar, avmler kapanmisken, isimleri buyuk icraatleri kucuk pastaneler neden acik, tekerek yolundaki pastaneyi dun aksam gordum, icerisi ana baba gunu, millet oturmus laklaka sakkaka, cafelerde virus bulasiyorda pastanelerde bulasmiyor mu? Bu pastaneleri neden desifre etmiyorsunuz? Uc bes kurus karindan vazgecmeyen bu kisileri halk unutur mu? Siz bir duyarli gazeteci olarak bu durumu haber yapmaniz gerekmez mi? Bu durumdan herkes vebal altinda, basta siz gazeteciler

maraşlı
maraşlı - 2 yıl Önce

sayın gazeteçi arkadaşım haberin iyide bu başkan çalışan işçinin işine son verir yazık

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.