Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz'dan dezenfekte ilaçlarla ilgili açıklama!

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, okullarda kullanılan dezenfekte ilaçlarla ilgili olarak açıklamada bulundu.

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz'dan dezenfekte ilaçlarla ilgili açıklama!

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan ile yapmış olduğu telefon konuşmasında okulların dezenfekte çalışmaları için kullanılan ilaçlarla ilgili şu açıklamada bulundu:

"Okullarda kullanılan dezenfekte ilaçları bakanlığımızın önerdiği Türkiye geneli 30 meslek lisesi laboratuvarlarında üretilmektedir. Son derece hijyenik ve güvenlidir. Her aşamasında sıkı denetimler yapılmaktadır.

İlimizde kullanılan hijyen malzemeleri de belirlenen bu kurumlardan tedarik edilmektedir."

SALON PROGRAMLARI ERTELENDİ

Ayrıca Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü yayınlamış olduğu açıklamada salon programları ile ilgili şu açıklamada bulundu:

"Sağlık tedbirleri nedeni ile tüm salon programları ilerki bir tarihe ertelenmiş ve dolayısıyla yarınki yapılacak olan 'İstiklal Marşı'nın Kabülü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı' da ilerki bir tarihe ertelenmiştir."

KAYNAK: KANAL MARAŞ

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2020, 20:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.