Kahramanmaraş İl Göç İdaresi Müdürlüğüne Burak Yolcuoğlu atandı

Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni ve Köşe Yazarı Mustafa Karaaslan, 11 Mayıs'ta kaleme aldığı, 'Göç İdaresinde Neler Oluyor?' başlıklı yazısından sonra T.C. İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü harekete geçerek Kahramanmaraş İl Göç İdare Müdürlüğü'ne atama yapıldı.

Kahramanmaraş İl Göç İdaresi Müdürlüğüne Burak Yolcuoğlu atandı
banner150

Kahramanmaraş Göç İdaresi Müdürlük görevini sürdüren ve aynı kurumda uzman olan Harun Demirkol'un yerine aslen Trabzon’lu olan göç idaresi uzmanı Burak Yolcuoğlu, Kahramanmaraş İl Göç İdaresi Müdürlüğüne atandı.

Kahramanmaraş İl Göç İdaresi Müdürlüğünü 5 yıldır sürdüren Harun Demirkol'un ise izne ayrıldığı öğrenildi.

Demirkol'un izin dönüşünde emekliye mi ayrılacağı yoksa yeni bir görev yerine mi atanacağı merakla bekleniyor.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2020, 12:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 1 hafta Önce

https://m.facebook.com/profile.php?id=100001713621627
Burak Yolcuoğlunun facebook hesabına baktım.
Yeni müdürün boy boy elinde sigaralı resimleri facebook hesabında. Sorumsuz bir tipe benziyor. Goc müdürlüğüne derdi olan birini vermeliler. Gelen gideni aratacak gibi. Yazık memlekete. Nerden buluyorlar bu tipleri

Ahmet Kurşun
Ahmet Kurşun - 1 hafta Önce

Öncelikli bu önyargılı tavrınız pek hoş değil. İnsanların mesai saatleri dışındaki uğraşları kendilerini ilgilendirir diğer insanları değil. Sorumluluk yada liyakat kısmına gelince bunu tecrübe etmeden bu şekilde yargılamak ancak dar görüşlü bir zihniyetin ürünüdür. Burada Hz. Mevlana'nın sözünü hatırlamak gerekir.''Kusur arıyorsan, tüm aynalar senin''. İnsanları; tanımadan, görmeden ve onlarla çalışmadan bu şekilde yargılamayın.

Kudret aydin
Kudret aydin - 1 hafta Önce

Oncelikle ONYARGILARIMIZDAN vaz gecip yeni gorev yerinde basarilar dilememiz daha dogru olur.
Sigarali ve alkollu boy boy fotograflari olan mustafa kemal Ataturk te suanda yasamiz oldugumuz turkiye cumhuriyetinin kurucusu.
Yeni gorev yerindeki icraatlarina bakip yorum yapman daha dogru olur.

Mehmet
Mehmet - 6 gün Önce

Facebook hesabını kapatmış olmasını hatasını farketmiş olması hasebiyle iyi niyetli olarak değerlendiriyorum. Zira idarecilerin örnek olma durumları var. Şimdi hoş geldin şehrimize diyelim. Allah muvaffak etsin. Twetter hesabına baktım, derdi olan biri olarak duruyor. İnşAllah gariplerin gönlünde yer tutar ve mazlumların derdine merhem olur. Suizan niyetiyle yazmamıştım önceki yorumumu. Allah yar ve yardımcısı olsun Burak Müdürün. Bu yorumu yayınlarsanız şehrimize yeni gelecek olan bir müdür kardeşimize haksızlık etmemiş olalım.

SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.