Kahramanmaraş İl Emniyet Müdür İnci'den Ramazan Bayramı mesajı

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Ramazan Bayramı öncesi bir mesaj yayımlayarak tüm vatandaşların bayramını kutladı.

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdür İnci'den Ramazan Bayramı mesajı
banner150

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İnci mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Birlik ve beraberliğimizin en güzel sembollerinden olan ve herkese tarifsiz güzel dugular yaşatan Ramazan Bayramı'nı hep birlikte karşılamanın sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz.

İçerisinde sayısız güzellikleri barındıran bizi biz yapan, bir arada olma bilincimizi geliştiren, toplumsal barışı pekiştiren bayramlar, temel değerlerimizle sahip olduğumuz şanlı geçmişle aramızdaki güçlü bağlardan birisini oluşturmaktadır. Teşkilat olarak vatanımızın bölünemez bütünlüğünü korumak, vatandaşlarımızın hak ve hürriyetleri ile can ve mal güvenliğini sağlamak gibi ulvi bir görevi, senenin her günü ve vatanımızın her köşesinde ifa etmekteyiz.

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü olarka amacımız, hizmet kalitesini arttırmak ve üstlenmiş olduğumuz, vatandaşın huzur ve emniyetini, can ve mal güvenliğini sağlama görevlerini en iyi şekilde yerine getirmektir. Vatandaşlarımızın yüreğindeki huzur ve yüzündeki tebessüm mutluluk kaynağımız olacaktır. İl Emniyet Müdürlüğümüz, bu düşünce ve anlayışı kendine rehber edinerek, Ramazan Bayramı münasebetiyle vatandaşlarımızın bayramı en iyi şekilde, huzur ve güven ortamında geçirmeleri için gereken tüm tedbirleri almıştır.

Bu vesile ile;

Kahramanmaraşlı Vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını şahsım ve teşkilatım adına en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler dilerim" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.