Kahramanmaraş halkına Başkan Güngör'ün çalışmalarını sorduk!

Kanal Maraş olarak sokak röportajlarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kahramanmaraş'ta vatandaşlara göreve geldiği günden buyana Başkan Hayrettin Güngör ve Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarından memnun musunuz diye sorduk. İşte verilen cevaplar...

31 Mart Yerel Seçimlerinde yüzde 67,60 oranında aldığı oy ile 1'nci olarak Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturmaya hak kazanan Hayrettin Güngör, mazbatasını aldığı tarihten bu tarihe kadar yaptığı çalışmaları Kahramanmaraş halkına sorduk.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör başkanlık koltuğuna oturmasından sonra yaptıkları çalışmalar hakkında vatandaşların yorumları farklı oldu. Kahramanmaraş'ın sokaklarında vatandaşlarla yaptığımız görüşmede, belediye hizmetleri konusunda vatandaşlar Belediyenin Çalışmalarından memnun olmadıkları ortaya çıktı. Çoğunluk olarak vatandaşlar Güngör'ün çalışmalarını, yaptıkları hizmetleri olumsuz bulurken, bir çok konuda çok eksikleri olduğunu, belirtti.

Kahramanmaraş halkına, Hayrettin Güngör'ün çalışmaları hakkında bilgileri olup olmadığı sorusunu yöneltmek adına Kanal Maraş mikrofonlarını uzattık. Kahramanmaraş halkının verdiği cevaplar videolu haberimizde izleye bilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2020, 16:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Samet
Samet - 2 hafta Önce

Gerçekten tarafsız mısınız? Benim konuşmam bile yok burada. Memnunum dedim.

mehmet
mehmet - 2 hafta Önce

elazığ da yaşayan bir maraşlı olarak memlekete tayin istemeyi düşünüyordum, vazgeçtim. ha orası ha burası. ikisinde de belediyecilik SIFIR.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.