Kahramanmaraş garajını yıktılar, görenler diyor ki böyle garaj mı olur!

Kahramanmaraş’ta önce yıkılmasına ardından tadilatına karar verilen Şehirler arası Otobüs Terminali’nde işyeri sahipleri 2. Sınıf tadilatın ardından Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine ateş püskürdü.

Kanal Maraş ekibi olarak her zaman olduğumuz gibi vatandaşın derdini dinlemek adına Kahramanmaraş Şehirler arası Otobüs Terminali’nde yazıhane sahipleri ile bir röportaj gerçekleştirdik.

Kahramanmaraş  Şehirler arası Otobüs Terminali’nde yazıhane sahipleri yapılan ve yapılmaya devam eden tadilat sonrasında Büyükşehir Belediyesine yoğun eleştiride bulundular.

İşyeri sahipleri bu yapılan tadilatın çok kötü olduğunu ve kendilerine verilmek adına yapılan yazıhanelerde kullanılan malzemelerin yeterli kalitede olmamasından yakındı. Sunta ile ayrılan yazıhanelerin sakıncalı olacağını dile getirdiler.

Eski durumlarının daha iyi olduğunu söyleyen vatandaşlar yeniden yapıma veya tadilata karşı olmadıklarını ama daha güzel Kahramanmaraş’ın adına yakışır bir Otogar istediklerini Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e ilettiler.

Yazıhane sahiplerinin başlıca şikayetleri ise şu şekilde, “Türkiye'nin gözbebeği Kahramanmaraş'a bu garaj yakışıyorsa biz bir şey söylemiyoruz, bize Konya'nın otogarı gibi otogar olacak dediler, Türkiye genelinde böyle bir otogar yok. suntalarla, profil demirlerle yazıhaneler yapılıyor. Böyle bir garaj şekli Kahramanmaraş'ımıza yakışmıyor. Bizi ilçe garajına attılar, kutu gibi garajda herkes hasta oldu. Ne zaman biteceği belli olmayan bir garaj tadilatına başladılar. pandemi sürecinde çıkardılar eski yazıhaneleri yıktılar, profil demir ve suntalarla yazıhane yapmaya çalışıyorlar. Bu bu şehre yakışmıyor” şeklinde eleştiride bulundular.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2020, 14:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakkını savunan adam
Hakkını savunan adam - 2 hafta Önce

K.maraş ölmüş te üzerine toprak atan yok. sırf para çalmak için insanları rezil ettiler. Koskoca otogarı ne hale getirdiler püü

Vatandaş
Vatandaş - 2 hafta Önce

Kanal Maraş yetkilileri bu videoyu direk Cumhurbaşkanımıza, Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanlığına, K. Maraş ın sorunları ile zerre ilgilenmeyen milletvekillerinin maillerine gönderin. Ancak böyle haberdar olurlar.

Maraşlıoğlu
Maraşlıoğlu - 2 hafta Önce

Ey maraşlı büyük düşün. 30 000 kişilik stad, 5000 kişilik spor salonu, 1500 yataklı hastane, köy garajı gibi değil havaalanı(maraşınki değil) gibi otobüs terminali, yılda 20 milyon kapasiteli hava alanı, tam olimpik yüzme havuz iste. Ah ah daha çok var.!!!!

Bertizli
Bertizli - 2 hafta Önce

MaaşAllah cok ferah havadar olmuş

Halktan biri
Halktan biri - 2 hafta Önce

Maraş belediye nerde boş ısvar oraya bakmıyor zaten

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.