Kahramanmaraş emniyetinden gece denetimi

Kahramanmaraş Emniyeti abartı egzoz ve kask takmayan sürücülere yönelik denetimi hız kesmeden devam ediyor. Tekke mahallesinde yapılan uygulamada yaklaşık 30 motosiklet bağlandı

Kahramanmaraş emniyetinden gece denetimi
banner150

Kahramanmaraş’ta, polis ekiplerinin abartı egsoz yaptığı uygulamalar devam ediyor. Trafiğe uygun olmayan motosikletler tek tek yakalıyor. Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Denetleme ve Şube Müdürlüğü Tekke Mahallesi, Şekerdere Caddesi civarlarında yapılan motosiklet uygulamaları kapsamında evrak eksikliği ve trafiğe uygun olmayan motosikletler yakalanıyor.

Trafik polisleri tarafından şehir merkezinde yapılan uygulamalar kapsamında abartı egzoz, ruhsatsız, plakasız, toplama diye tabir edilen motosikletler tek tek yakalanarak motosiklet sürücüsüne cezai işlem gerçekleştiriliyor. Evrak eksikliği bulunan motosiklet sürücülerine 427 TL para cezası uygulanırken trafiğe uygun olmayan motosikletler ise çekiciyle otoparka çekiliyor. Yapılan uygulamaların aralıksız bir şekilde devam edeceği öğrenildi.

Kaynak: Kanal Maraş

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2017, 00:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.