Kahramanmaraş Emniyetinden dev kumaş operasyonu!

Kahramanmaraş'ta polis ekipleri nakliye dolandırıcılarının izini takip ederek Gaziantep'te bir depoya operasyon yaptı. Operasyonda 800 bin TL değerinde kumaş, İplik ve biber ele geçirildi. Olayla ilgili 1 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Kahramanmaraş'ta polis ekipleri nakliye dolandırıcılarının izini takip ederek Gaziantep'te bir depoya operasyon yaptı. 

ADIM ADIM TAKİP EDİLDİ

Kahramanmaraş polisi çevre yollarında güvenlik kameralarını adım adım takip ederek TIR'ın önce Osmaniye'ye sonrasında ise Gaziantep'e gittiğini tespit etti. Gaziantep'e giden Kahramanmaraş Polisi, sanayi sitesinin giriş ve çıkışına uygulama atarak, is yerleri ve depoları tek tek kontrol etti.

Gaziantep Jandarma ekiplerinin de destek verdiği aramalar 24 saat aralıksız sürdü. Kahramanmaraş'ta 6 firmaya ait olduğu öğrenilen malzemeler, malzeme sevk işlemini üstlenen şirket sahibine teslim edildi.

Olayla ilgili depoyu kiralayan S.K.(34) gözaltına alınarak Kahramanmaraş'a getirildi. Başka gözaltıların da olacağı, soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

KAYNAK: KANAL MARAŞ
 

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2020, 18:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.