Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğünden duygulandıran vefa!

Toplumun her kesimine dokunan, bürokratik soğukluğu halka yansıtmayan, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Göksun’dan bir ilköğretim okulundan gelen kitap yardımını geri çevirmedi. Cebeloğlu ve emniyet personeli okulun tüm kitaplarını karşıladı.

Göreve geldiğinden bu yana toplumun her kesiminden olumlu tepkiler alan Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Göksun İlçesi Esenköy ortaokulunda Türkçe olarak görev yapan Sena Erbay’ın e-posta atarak yardım istemesine kayıtsız kalmadı.  Cebeloğlu kendine iletilen mail sonrası hemen harekete geçerek 400’den fazla kitap ayrıca, Milli Eğitim Bakanlığınca tavsiye edilen 100 temel eser bağışlandı.

Emniyet Müdürlüğünde gerçekleştirilen kitap devir teslim töreninde konuşan Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu: “Kahramanmaraş Göksun İlçesi Esenköy ortaokulunda Türkçe öğretmeni   Müdürlüğümüzce değerlendirilmiştir. Öğretmenimiz tarafından çocukların kitap okumaya çok istekli oldukları, onlar için köy okulunda bir kütüphane oluşturulmasının çok önemli olduğunun anlaşılması üzerine bu değerli ve anlamlı e-posta talebi Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü personeline duyurularak gönüllülük esasına göre köy okulu kütüphanesinin zenginleştirilmesine katkı sağlamaları istenmiştir. İl Emniyet Müdürlüğü Personeli büyük bir duyarlılık örneği sergileyerek 400’den fazla kitapla kampanyaya destek sağlamıştır. Ayrıca, Milli Eğitim Bakanlığımızca tavsiye edilen 100 temel eser kitap setleri ilkokul ve ortaokul düzeylerinde temin edilerek kampanya çerçevesinde Esenköy Ortaokul Kütüphanesinin zenginleştirilmesi ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın istifadesine sunulması amacıyla Esenköy Ortaokulu Türkçe öğretmeni Sena Erbay’a teslim edilmişti” dedi

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2020, 15:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet selvioğlu
Ahmet selvioğlu - 2 hafta Önce

Allah büyük şehirlerimiz her okulundan ülkemizin en ücra köyündeki okuluna kadar böyle idealist, görev şuuruna sahip, vatana hizmeti Hakka hizmet şiar edinen öğretmenlerle doldursun inşAllah. Gönlünün güzelliği yüzünden taşıp amellerine yansımış maşAllah. Allah bu güzel kızımızı yetiştiren ailesinden de razı olsun inşAllah.

Zeki Şentürk
Zeki Şentürk - 2 hafta Önce

Tebrikler

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.