Kahramanmaraş Elbistan İYİ Parti mitinginde akıl almaz olay!

İYİ Parti (İP) Genel Başkanı Meral Akşener'in Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesindeki mitingine katılan ve şehit yakını olduğunu iddia ederek, terör sorunundan bahsetmek isteyen kişi, partililerce darp edildi.

Programı kapsamında Elbistan ilçesine giden Akşener, Malatya Caddesi'nde kendisini karşılayan partililere hitaben partisinin seçim bürosu önünde konuşma yaptı.

MERAL AKŞENER'E BUNU SÖYLEYİNCE...
Miting sırasında elindeki Türk bayrağı çıkartmasıyla canlı yayın kameramanlarının bulunduğu platforma gelen ve şehit yakını olduğunu söyleyen servis şoförü Salih Ünsal (33), Akşener'e seslenerek, "Bir şehit yakını olarak, bu bayrak uğruna şehit verdik. Bu ülkenin sorunu, ekonomik sorundan önce terör sorunu. Keşke Saray'dan önce terör sorununu nasıl çözeceğinizi anlatsaydınız." dedi.

DARBEDİLDİ
Bunun üzerine Akşener'in, "Ben terör sorununu çözdüm oğlum, çözdüm. Bunun için nelere uğradım. Ohoo çözdüğüm için nelerle suçlanıyorum. Habur rezaletini ben yapmadım." karşılığını verdiği Ünsal, miting alanındaki partililer tarafından bulunduğu yerden indirilerek darbedildi.

HASTANEYE KALDIRILDI
Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan ve polisin müdahalesiyle kalabalığın elinden kurtarılan Ünsal, polis aracına bindirilerek Elbistan Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 17:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
.
. - 10 ay Önce

Tebrik ediyorum çok güzel karalama kampanyası bizler de oradaydık bahsettiğiniz şekilde olmadı olayı çarpıtmayın

Suphi
Suphi @. - 10 ay Önce

@. çarpıtılan olay nedir?

banner75