banner232

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yardım etmeyince CHP'li Öztunç'tan yardım sözü geldi

CHP Genel Başkan Yardımcısı; Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin bank göndermediği okula bank gönderip yardım yapacağını açıkladı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yardım etmeyince CHP'li Öztunç'tan yardım sözü geldi

Kahramanmaraş'ta Şehit İlhan Güleç Anadolu Lisesi'nde yeterli bankların olmaması sebebiyle öğrenciler yemeklerini taşlara oturarak yiyorlardı.

Yeterli bank olmadığı için Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nden yardım isteyen Şehit İlhan Güleç Anadolu Lisesi hocalarından Reşat Nuri Haşap, sosyal medya hesabından "Sayın başkanım öğrencilerimiz öğlen aralarında yemeklerini taşlara oturarak yiyorlar, mevcut banklarımız yetmiyor." çağrısında bulunmuştu.

Haşap, Büyükşehir Belediyesinden istenen yardım gelmeyince Mansur Yavaş, Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ekrem İmamoğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni etiketleyerek "Bizimkiler dikkate almadı bari siz bir el atsanız sayın başkanlarım." diyerek yardım isteğinde bulundu.

Bu istek sonrası kayıtsız kalmayan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili olan Öztunç, "Gerekli bankları ben yollarım hocam." diyerek şu açıklamada bulundu:

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2021, 19:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 1 ay Önce

Senin bu millet cezanı sandıkta verecek beceriksiz adam garez mi ediyorsun her şeye yok hiç bi icraat yok bi git artık bu kadar rezil başkan gelmedi be babanın malını istemiyor hoca senin görevin zaten yuh sana artık sn ali öztunç helal sana

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.