Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Hizmet-İş Sendikası anlaştı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, sendika ile görüşmeler neticesinde anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Hizmet-İş Sendikası anlaştı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, sendika ile görüşmeler neticesinde anlaşmaya vardıklarını ifade etti.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Anlaşmayı sosyal medya hesabından duyuran Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Sendikamızla yaptığımız görüşmeler sonucunda belediye bütçe imkanlarımızı da zorlayarak en düşük işçi ücretini 3700 TL’ye çıkartarak anlaşma sağladık. İşçilerimize ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2021, 17:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
şov
şov - 6 ay Önce

Hayrettin boşa iki aydır kamuoyunu meşkul ettin yahu herkes sana boş diyorduda inan sen boş bir adamsın

ede
ede - 6 ay Önce

Reyis kulagını çekik herhalde o gülerek poz vermekde ne insan utanır yahu

Belediyeci
Belediyeci - 6 ay Önce

Ankara'da 3 kişi ile yapılan aralarında işçiyi düşünmeyen içinden yana biri olmayan sendikanın kendi alacağı için yaptığı bir anlaşma hizmet iş bizi sırtımızdan vurdu.

KAHRAMANMARAŞLI
KAHRAMANMARAŞLI - 6 ay Önce

Sn: Sendika yetkilileri YAZIKLAR OLSUN. Diğer çalışanlara almadığınız zamdan dolayı hak etmediğiniz ücreti hangi vicdan ve ahlak ile maaşlarımızdan üye aidatı almaya haya edip alıp yiyeceksiniz. zehir zıkım olsun. Bizleri Belediye ve milletimize karşı karşıya getirdiniz yazıklar olsun. şimdide anlaşma sağlandı diye mesaj atıyorsunuz. maaşları alalım SENDİKAYA BİZ de CAMBAZLIK yapacağız. SİZE ALMADIĞINIZ ÜCRETDEN DOLAYI MAAŞDAN ÜYE AİDAT KESİNTİSİ YAPTIRMAM SENDE DÜŞÜN ARTIK SN ÖMER ÇINAR BAŞKAN. işçi bizi sattı diye sitem etme. sen bizi sattın bizde seni maaşı alınca oynadığın oyunu oynacağız. Sana en iyi sesimizi duyuran Kanalmaraş yiğidi Mustafa Bey aracılığı ile duyuralım. Bizlerin sesi olan emeği geçen herkese müteşekkirim... Mustafa abi sesimiz olduğun için sonsuz teşekkür ederim. Senden Allah razı olsun.

KAhramansın hayri
KAhramansın hayri - 6 ay Önce

Adamı böyl olan getirirler işte bak sonuçta sendikanın dediğine geldiniz bu işçilerin ahı sana yeter hayri bey elini attığın her şey elinde kalıyor bu iş sana yüz gömlek fazla hayricim

aslan
aslan - 6 ay Önce

SENDİKA demek alacağı parayı düşünür ve nerede işçi düşünen sendika var. KADRO lafı çıkmasaydı bizim maaşlar da düşmezdi. Taşeron olarak devam olsaydı. Şimdi bu boş işlerle ugraşmazdık. DEVLET KENDİ MALİYE BAKANLIĞI yevmiye listesine bir baksın tehlikeli işleride BAŞKANLAR yapsın veya sorumluluğunu alsın. kar,kış demeden canı pahasına gidip işi yapaların hakkını olsun versinler. yoksa cimer şikayet yeri olacak. Halk zaten şikayeti sever yönetim düşünsün.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.