Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi personellerine sürpriz yaptı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hayrettin Güngör personellerine Ramazan Bayramı nedeniyle kutu içinde bardak hediye etti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi personellerine sürpriz yaptı

Türkiye, Kovid-19 salgınını kontrol altına alabilmek için en radikal tedbirlere giderken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş pandemi sürecinde etkilenen 232 bin 351 aileye 100 milyon TL tutarında destek sağlanacağını açıklamıştı.

Dün AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan kabine toplantısı sonrası 3 haftalık tam kapanma açıklamasına rağmen herhangi bir destek paketi açıklamadı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, esnafa destek paketini açıklayan ilk isim oldu.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONELLERE PAKET DAĞITTI

Bu doğrultuda; Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hayrettin Güngör'den beklenmedik hareket geldi. Başkan Güngör, Ramazan Ayı nedeniyle personellerine birer paket dağıttı. Kolinin içerisinde Ramazan dolayısıyla destek paketi dağıtıldığını düşünerek açan personeller bardak çıktığını görünce şaşkına uğradı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Kurtuluş Haftası yazılı bardakları gören personeller; ''CHP Ankara Belediyesi pandemi dolayısıyla neler dağıtıyor, bizim belediye ise 12 Şubat Kurtuluş etkinliğinden kalan bardakları biz personellere dağıtıyor. Ellerinde bardaklar kaldıysa halka dağıtılması için bir girişimde bulunsunlar. Mustafa Poyraz dönemini mumla arıyoruz'' demekten kendilerini alamadılar.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2021, 17:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed Salih
Muhammed Salih - 2 hafta Önce

İnsanın inanası gelmiyor. Bunun derin bir manası olabilir . Bardak dağıtmak neyin nesi? Çeşmeden bir bardak su için demiş olabilir mi acaba. İtalya’da bir kral heykeli varmış . Heykeldeki adamın bir elinde ekmek , diğer elide çok affedersin ŞEY ini ttutmuş vaziyetteymiş . Bir çok kişi bunun manasını merak etmiş , çeşitli yorumlar yapılmış . Sonra heykeltraşa sormuşlar bunun manası nedir diye. Demiş ki kral bunu özellikle yaptırdı bana. Demek istediki kral ‘ ben ekmeği yiyorum , sizde bunu’ . Sözüm Meclis’ten dışarı bu fıkra geldi aklıma..

edem
edem - 2 hafta Önce

Sayın Mustafa Poyraz Bey adam dı

Mahmut
Mahmut - 2 hafta Önce

Ne bekliyordunuzki daha

ahmet burhan
ahmet burhan - 2 hafta Önce

hediyenin iyisi kötüsü olmaz, adam kibarlık yapmış personelini düşünmüş.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.