Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nden Teras Tesislerine bir baskın daha!

Kanal Maraş'ın gündeme getirdiği ve 3 gündür Türkiye'nin gündemine oturan Teras Tesisleri hakkında son dakika gelişmesi yaşandı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı yetkililer, zabıtalar ve güvenlik güçleri nezaretinde Teras Tesisi'nin AKBEL şirketine teslim edilmesi için Teras Tesislerine baskın yaptılar. 

Kanal Maraş'ın gündeme getirdiği Kahramanmaraş'ta yaşanan olay 3 gündür Türkiye gündemine oturup meşgul ediyor. Teras Tesisleri'nin tahliye edilmesi hakkında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından bugün yine bir baskın daha yapıldı.

Belediye zabıta ekipleri ve yetkililer teras tesisine çıkarak tesinin büyükşehire ait AKBEL şirketine teslim edilmesi istenildi. Teras tesisinin yetkilileri ''yangından mal mı kaçırıyorsunuz?'' diyerek büyükşehire bağlı ekipler ve yetkililer arasında zaman zaman gerginlik yaşanıyor.

AYRINTILAR GELİYOR...

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 15:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet dost
Ahmet dost - 1 yıl Önce

Kanal maras başkana saldırdığını göre güngör haklı. Ucuza kapanmış tesislerden kanalmaras pay mi alıyor?mahirin mancicegi avukatı mustafa karaaslan agliyor

Alperen
Alperen - 1 yıl Önce

11 senedir işletiyorlar yetmemişmi daha

İlhan
İlhan - 1 yıl Önce

Vay be cok yalan duydumda bu kanal maras kadar yalan haber gormadım duymadım yok turk iye gundemini meşgul ediyom us heralde Korona vurus olmasaydı dunya teras tesıslerini konusacaktı

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.