Kahramanmaraş Büyükşehir Başkan Adaylığına Nedat Türk ismi bomba gibi düştü!

Son dakika Kahramanmaraş: Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Avukat Nedat Türk olacağı Kahramanmaraş'ın siyasi kulislerinde konuşuluyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Başkan Adaylığına Nedat Türk ismi bomba gibi düştü!

Büyük Birlik Partisi Kahramanmaraş Teşkilatı'nın 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak tanınmış Avukat Nedat Türk'ü aday göstereceği iddia ediliyor. Nedat Türk'ün Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olacağı iddiası kulislere bomba gibi düştü.

Yerel seçimler için zaman daraldıkça, Büyük Birlik Partisi'nin Kahramanmaraş'ta Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Avukat Nedat Türk'ün gösterilme konusu Kahramanmaraş kulislerinin en önemli gündem maddesi haline dönüştü. 

Kahramanmaraş'ta AK Parti ve CHP'nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayları belli olurken BBP henüz başkan adayını açıklamadı.

Kulislere göre Büyük Birlik Partisi Kahramanmaraş teşkilatı seçim sürecinin uzun olması gerekçesiyle bugüne kadar adayını açıklamazken, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı'nın Kahramanmaraş'ın tanınmış avukatlarından Nedat Türk olacağı konuşuluyor. 


 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 18:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.