Kahramanmaraş ardı ardına sallandı!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan son dakika açıklamasının ayrıntılarına göre Pazarcık, Andırın ve Göksun'da depremler meydana geldi. Son depremlerle ilgili bilgiler haberimizde...

Kahramanmaraş ardı ardına sallandı!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı'nın verilerine göre bu gece saat 00.54'te, Pazarcık ilçesinde 3.1 büyüklüğünde, ardından saat 04.12'de Andırın ilçesinde 3.6 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Sabah 09.49'da gelen son dakika bilgisine göre Göksun'da 2.7 büyüklüğünde deprem oldu. 

3.1 İLE SALLANMIŞTI

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 00.54'te 3.1 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti. Depremin derinliği ise 6.8 km olarak açıklanmıştı.

04.12'DE 3.6 İLE SALLANMIŞTI

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığından (AFAD) alınan bilgiye göre, Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde saat 04.12’de 3.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kahramanmaraş'ın il merkezi ve çevre ilçelerde de hissedilen deprem nedeniyle yaralanma ve hasar meydana gelmediği öğrenilirken, vatandaşlar panik yaşadı.

SABAH 09.49'DA YİNE SALLANDI

Öte yandan Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde saat 09.49'da 2.7 büyüklüğünde bir deprem daha yaşandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.