Kahramanmaraş 4.8 büyüklüğünde deprem ile sallandı!

Kahramanmaraş'ın Andırın İlçesi'nde 4,8 büyüklüğünde bir sarsıntı meydana geldi. İlk bilgilere göre, olayda can kaybı olmadığı bilgisine ulaşıldı.

Kahramanmaraş 4.8 büyüklüğünde deprem ile sallandı!
banner150

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 23.22'de merkezi Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesi olan 4,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

CAN VE MAL KAYBI YOK
Yerin 5.8 km derinliğinde meydana gelen depremde ilk bilgilere göre can ve mal kaybı yaşanmazken, vatandaşlar büyük panik yaşadı. Kandilli ilk önce merkezi Osmaniye olarak duyurdu, daha sonra depremde verilerini revize ederek Kahramanmaraş'ın Andırın İlçesi'ne bağlı Eren Mahallesi 4.8 olarak yeniden açıkladı.

DEPREM ÇEVRE İLLERDE DE HİSSEDİLDİ
Merkez üssü Andırın İlçesi Erenler Mahallesi olan 4.8 büyüklüğündeki deprem, çevre illerde de hissedildi. Hasara neden olmayan deprem nedeniyle panik yaşayan bazı vatandaşlar sokaklara çıktı. Bazı mahalle sakinleri bir süre sokakta bekledikten sonra evlerine geri döndü.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2018, 18:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.