Kahramamaraş'ın taşınmazları satışa çıkartıldı

Aralarında Kahramanmaraş'ın da yer aldığı farklı illerde çok sayıda taşınmaz daha satışa çıkarıldı. İhale bedeli peşin ya da 48 aya kadar vadeli olarak da ödenebilecek.

Kahramamaraş'ın taşınmazları satışa çıkartıldı

Cumhuriyet'ten Mustafa Çakır'ın haberine göre, Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nın duyurusuna göre, çok sayıda taşınmaz satış yöntemiyle özelleştirilecek. Satılacak taşınmazlar Ankara Sincan, Kayseri Kocasinan, İstanbul Tuzla, Erzurum Pasinler, Afyonkarahisar İhsaniye, Kahramanmaraş Göksun, Tokat Turhal’da bulunuyor. Satışa çıkarılan parsellerin büyüklükleri değişiyor.

Örneğin Kayseri Kocasinan Tanpınar’da 91 bin 110 metrekare ile 74 bin 63 metrekare büyüklüğündeki alanlar bir bütün halinde satılacak. Taşınmazlar için geçici teminat bedeli 20 bin liradan, 3.5 milyon liraya kadar değişiyor. 3.5 milyon lira ile en yüksek geçici teminat bedeli olan yer Ankara Sincan Gökçek’teki 50 bin metrekarelik taşınmaz.

İhalelerde son teklif tarihleri mayıs ve haziran. İhaleler pazarlık usulü ile gerçekleştirilecek. İhale komisyonları gerekli görürse ihaleler, pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile yapılacak açık artırma ile sonuçlandırılacak. 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 4 hafta Önce

Saaat tım devam her yeri sat gene yetmezzxx

FATİH
FATİH - 4 hafta Önce

Zenginlerin masasına çoktan gelmiş istedikleri yerler parsellenmiştir

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.