Kaçan kurbanlık keçi fabrikaya sığındı

Türkiye’de kaçan kurbanlıklar ortalığı birbirine katarken, Kahramanmaraş’ta kaçan bir kurbanlık keçi, bir fabrikanın bahçesine girdi. Nerden ve nasıl kaçtığı belli olmayan keçi, fabrika işçilerinin maskotu haline geldi. Kurbanlığa bakan fabrika işçileri bir yandan da keçinin sahibini arıyor.

Kaçan kurbanlık keçi fabrikaya sığındı
banner150


Kurban bayramı yurtta kaçan kurbanlıkların görüntüsü acemi kasapların kendini yaralaması ile geçerken, Kahramanmaraş’ta kaçan bir keçi fabrikanın bahçesine girdi. Burada işçiler tarafından bakılan keçi fabrikanın kısa sürede maskotu haline geldi. Sahibi tarafından alınmayı bekleyen keçiye fabrika işçileri bakıyor.

Konu hakkında bir açıklama yapan fabrikanın güvenlik görevlisi Dursun Kolukısa: “Dün güvenlik kulübemde oturuyordum. Nöbetçi çalışan arkadaşlar geldi. Bir keçinin yoldan gelip fabrikanın içine girdiklerini söylediler. Arkadaşlar, keçiyi alıp kaçmasın diye bağlamışlar. Dünden bu yana burada. Kurbanlık olma ihtimali yüksek. Sahibi gelip keçisini alsın bekliyoruz. Keçiye bakıyoruz şu anda burada. Dulkadiroğlu İlçesi Ferhuş Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi” dedi.     
 

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2017, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.