İYİ Partili Ahmet Çabukel’den Mahir Ünal’a yapılan saldırıya kınama!

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel, bugün Ulucami’de Cuma namazı sonrasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’a yapılan saldırıyı sosyal medya hesabından kınadı.

İYİ Partili Ahmet Çabukel’den Mahir Ünal’a yapılan saldırıya kınama!

Kahramanmaraş'ın Kurtuluş Bayramı münasebetiyle şehrimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Ulucami de kıldığı Cuma namazı sonrası saldıraya uğradığı iddia edildi. Namaz sonrası Cami çıkışında bir çiftçi ile muhabbet eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal muhabbet esnasında çiftçinin omzuna samimi bir şekilde dokunduğu ve daha sonrasında çiftçinin yakınının durumu yanlış anlaması üzerine Mahir Ünal’a saldırmaya çalıştığı ve korumalar tarafından şahsın etkisiz hale getirildiği ve gözaltına alındığı öne sürüldü.

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Çabukel ise sosyal medya hesabından Mahir Ünal’a karşı yapılan saldırının sebebinin ne olduğu, organize bir şekilde saldırı mı düzenlendiği, sebebi her ne olursa olsun şiddeti kınadığını belirtti.

İYİ PARTİ İL BAŞKANI AHMET ÇABUKEL'İN SALDIRIYA İLİŞKİN KINAMA AÇIKLAMASI

"Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’a yapılan saldırıyı kınıyoruz. İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı olarak, bugün Ulucami’de Cuma namazı sonrasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’a yapılan saldırıyı kınıyoruz.

Cuma namazı sonrası Ulucami’de bir çiftçi ile muhabbet eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal muhabbet esnasında çiftçinin omzuna samimi bir şekilde dokunduğu ve daha sonrasında çiftçinin yakınının durumu yanlış anlaması üzerine Mahir Ünal’a saldırmaya çalıştığı.

Esnada korumalar tarafından şahsın etkisiz hale getirdiğini öğrendik. Yapılan saldırının sebebinin ne olduğu, organize bir şekilde saldırı mı düzenlendiği, sebebi her ne olursa olsun şiddeti kınadığımızı bildiriyoruz. Mahir Ünal’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.” dedi.

Konu ile alakalı AK Parti İl Başkanlığından kamuoyuna bir açıklama yapması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2021, 21:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed Salih
Muhammed Salih - 2 ay Önce

Acaba Bertiz de kendine cep telefon alan çiftçimiydi. Mahir bey çiftçi ile memur ve işçi ile muhatap olmasın. Hele esnaf ile hiç olmasın. Kuyumcu ile dövizci bence en tehlikesizi. Doların artışı ile kim zengin olduysa onlarla konuşsun . Diğerleri can havli ile bu tür dengesiz hareketler yapabilirler. Mahir bey bu şehrin gururu , ona bir şey olursa kalbimize ağır gelir . Kaldıramayız. O çiftçi içerden çıkamaz , çıkmasında. (((

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.