İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Çabukel: Çok hizmet var, reklamda!

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı AV. Ahmet Çabukel, Kanal Maraş canlı yayınında, son iki yılda Kahramanmaraş'a yapılan hizmetler konusunda çok çarpıcı ifadeler kullandı.

Kanal Maraş Genel Yayın ve köşe yazarı Yönetmeni Mustafa Karaaslan'ın son iki yılda Kahramanmaraş'a yapılan bir hizmet var mı sorusu üzerine İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı AV. Ahmet Çabukel şöyle cevap verdi;

"Var tabi canım. Bilboardlarda reklamlar var. Onlar hizmet değil mi? Yani bilboardlara yazılan, Kahramanmaraş Yer Altı çarşısı düzenleniyor, Tekke'yi yıkıyoruz, komple yenisini yapıyoruz, neler neler var. Çok hizmet var, reklamda. Sadece algı yönetiyorlar. Biz buradan sesleniyoruz sayın Güngör, Siz tek başınıza yetişemiyor olabilirsiniz. Tek başınıza bu kararları alamıyor olabilirsiniz. Biz İYİ Parti olarak he zaman destekçiniziz hizmet konusunda. Ne zaman nereye hizmet edilecekse biz İYİ Parti'nin Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri olarak, imza atmaya hazır durumdalar. Yeterki şeffaf olunsun. Yeterki bir şeyler yapılmak istensin." dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2020, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.