Hizmet-İş Sendikası Kahramanmaraş Şube Başkanı Ömer Çınar: Mükemmel bir sonuç

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan Hizmet-İş sendikası üyesi işçileri arasında yapılan grev oylamasında grev kararı alındı. Hizmet-İş Sendikası Kahramanmaraş Şube Başkanı Ömer Çınar, ''Değerli işçi kardeşlerime kendi alın terlerine ve emeklerine saygı gösterdiler'' diye belirtti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan Hizmet-İş sendikası işçileri ilgilendiren toplu iş sözleşmesinin masada bitmemesi nedeniyle Hizmet-İş yasa gereği Kahramanmaraş Fuar Merkezi'nde oylaması yaptı. KAFUM'da yapılan grev oylamasında işçilerin oy kullanması için 2 sandık kuruldu. Kurulan sandıklarda sabah erken saatlerinde oylarını kullanan işçiler, taleplerinin yerine getirilmemesi halinde greve gitmekte kararlı.

"MÜKEMMEL BİR SONUÇ"
Grev için oy kullanan işçilerin emeklerine, alın terlerine ve kendi geleceklerine sahip çıktığını belirten Hizmet-İş Sendikası Kahramanmaraş Şube Başkanı Ömer Çınar, ''Ben de değerli işçi kardeşlerime kendi alın terlerine ve emeklerine saygı gösterdiklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Gerçekten katılım olarak da güzel bir katılımdı ve çıkan oy sayısıyla da bizleri mutlu etmişlerdir. Bu sonuç ileriki günlerde uzlaşacağımız anlamına gelir, inşallah da ben buradan bir uzlaşı çıkacağına kalpten inanıyorum. Değerli arkadaşlarımıza da bizleri yanlız bırakmadıkları için bu süreçte, kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gerçekten de mükemmel bir sonuç. İnşallah sonu hayırlı olur.'' ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2021, 12:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alper Bozkurt
Alper Bozkurt - 2 ay Önce

Belediye personeli hayriye 29 k gösterdi istifa edip çekip köyüne gitmeli diye düşünüyorum

Türkcan
Türkcan - 2 ay Önce

Hayrettin bu şehiri dünyaya reziettin sevilmiyorsun bu şehirde akp daha fazla zarar verme istifa et Nevşehir belediye başkanının onurlu davranış gibi sende istifa et bu şehir sana rey vermez

fatih
fatih @Türkcan - 2 ay Önce

hangi onu bu adamda onur ve gurur yokki !

maraşlı
maraşlı - 2 ay Önce

Çanakkale destanını yazıldıgı gün KMaraş büyükşehir personelide hayriye unutamayaçağı bir der verdi

MEHMET AK
MEHMET AK - 2 ay Önce

K.Maraşın bir evladı olarak kurumda çalışmasamda , çalışan işçi kardeşlerime haklarının en güzel şekilde verilmesini canı gönülden destekliyorum.Büyükşehir belediye başkanımızı kesinlikle desteklemiyorum .

ibo
ibo - 2 ay Önce

Hayri = yık yık yık yık yık yık yık yık yık ...........................................................yık yık yık yık yık yık yık yık

Mahmut
Mahmut - 2 ay Önce

Çok eyi olmuş hayrettin başkan bir adım bile geri atma da görelim bakalım zaten yol yolak kalmadı memlekette bi işe yaramıyorsun ama çok dikkat et k.maraşın sabrıyla oynama sen sen ol aman edeleri kızdırma

Ahmet
Ahmet - 2 ay Önce

Kahramanmaraşı küçümseme hayrettin sana nefes aldırmaz bu şehrin insanı sabrımızla oynama

Elis
Elis - 2 ay Önce

O kadar kibirle olacağı buydu


SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.