Her yerde aranan kayıp kız Kahramanmaraş'ta bulundu

Gaziantep'te yaklaşık 9 gündür kendisinden haber alınamayan 16 yaşındaki Rana Bahar, Kahramanmaraş'ta bulundu.

Her yerde aranan kayıp kız Kahramanmaraş'ta bulundu

Gaziantep'te, bir süre önce sosyal medyadan tanışıp arkadaş oldukları iddia edilen Rana Bahar (16) dokuz gündür kayıptı. Genç kızın Kahramanmaraş’ta Zeytin Ilıcasında bulunduğu öğrenildi.

Şahinbey ilçesi Yazıcık Mahallesi, mahallede oturan Gülnaz-Ahmet Bahar çiftinin 16 yaşındaki kızı Rana ile Sevda-Mehmet Korkmaz çiftinin 18 yaşındaki oğlu Mahmut, 6 Eylül 2020 tarihinde bir anda ortadan kaybolmuştu.

 İddiaya göre, 16 yaşındaki Rana Bahar, o gün kitap almak istediğini, 18 yaşındaki Mahmut ise arkadaşlarıyla buluşacağını söyleyerek evden çıkmıştı. Sonrasında ise beraber kaçtıkları düşünülen ikiliden bir daha haber alınamamıştı. 

9 gündür kayıp olan 16 yaşındaki Rana Bahar, Jandarma ekipleri tarafından Kahramanmaraş Zeytin Ilıcası yakınlarında bulundu. Kızları Rana’nın bulunması ile büyük sevinç yaşanan Anne Gülnaz yaptığı açıklamada, “Jandarma ekipleri arayıp kızımı bulduklarını söylediler. Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne götürdüler. Kızım çok korkmuş ve perişan haldeymiş. Zeytin Ilıcası yakınlarında tek başına bulunmuş” dedi.

(Kaynak: Kanal Maraş)

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.