Hem hizmet yapmadı, hem de eski hizmetleri sildirdi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, belediye başkanlığı koltuğuna oturur oturmaz, Eski Belediye Başkanı Erkoç'un tüm hizmet haberlerini belediye sitesinden sildirdi. Şu anda 104 haber sekmesi bulanan sayfanın tamamında hayrettin Güngör'ün haberleri bulunuyor.

Hem hizmet yapmadı, hem de eski hizmetleri sildirdi
banner150

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin tüm hafızasını deyim yerindeyse silen Güngör, her ortamda ise eski belediye başkanları ile birlik ve beraberlik içinde çalıştığını belirtiyor. Sözde çalışan özde ise hizmet haberlerini sildiren Güngör, Basın kuruluşlarına da kendince sansür uygulamaya çalışıyor.

KANAL MARAŞ BELEDİYE SAYFASI DEĞİL
Belediye sayfasından kolayca eski kurucu Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un haberlerini sildiren ve adım atsa yaptığı haberlerini attıran Güngör, Onikişubat Belediyesinin, “Şehit Hüseyin Varol” yüzme havuzu açılışında korumasına, Kanal Maraş mikrofonu orda olursa konuşmam dediği ve Onikişubat Basın Müdürüne talimat verdirdiği bunun üzerine, Onikişubat Basın Müdürü tarafından Kanal Maraş mikrofonu zoraki kaldırılmıştı. Kanal Maraş’ı kendi aklınca susturmaya çalışan Başkan Güngör’ün yine hezimete uğradığını bu haber ile duyurmak istiyoruz. 

YAPTIĞININ EŞİ BENZERİ YOK
Kanal Maraş haber ekibinin kamuoyunu yanlış yönlendirmemek adına İstanbul, Ankara gibi illerin büyükşehir Belediye sayfalarını tarayarak önceki belediye başkanlarının haberlerinin kaldırmadığı görüldü. Başkan Güngör’ün ise bir önceki AK Partinin ilk Büyükşehir Belediye Başkanı olan Fatih Mehmet Erkoç’un yaptığı hizmetleri okumaya çalışan vatandaşların haberlerin kaldırıldığını görünce büyük şok yaşadılar.

İşte silinen haberlerden bazıları şu şekilde;

(Kaynak: Kanal Maraş)

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 12:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman aksu
Osman aksu - 6 ay Önce

Fatih Mehmet Erkoçu mumla arıyor Kahramanmaraş.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.