Hayrettin Güngör'ün tek başına kitap yazmadığı ortaya çıktı

Vatandaşa hizmet ettiği iddia edilen AK Parti'li Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün seçim öncesinde diline doladığı 'belediyeciliğin kitabını ben yazdım' sözü elinde patladı. Güngör'ün bazı kitaplarının kendisinin yazmadığı ortaya çıktı.

Hayrettin Güngör'ün tek başına kitap yazmadığı ortaya çıktı

2019 yılından itibaren KMBB'nin başında olan AK Parti'li Hayrettin Güngör, elle tutulur bir proje yapamazken bir önceki belediye başkanlarının tıkır tıkır işleyen sistemini de bozdu. Şehirdeki toplu taşımalar adeta oyuncak gibi bozulurken Kahramanmaraşlı vatandaşlar her gün yeni bir sıkıntıyla karşılaşıyor.

Seçim döneminde 'belediyeciliğin kitabını yazdım' cümlesini ağzından düşürmeyen Güngör, vatandaşın sıkıntılarını görmezden gelip sadece 'sözde hizmet'in PR'ı yaparak şov yapmaya devam ediyor.

Sistem hiçbir türlü çalışmazken Güngör sadece röportajlar vererek hala olmayacak vaatlerde bulunuyor.

KİTABI BİLE KENDİSİ YAZMAMIŞ
Kanal Maraş ekibi olarak Hayrettin Güngör'ün daha önce yazdığı kitaplarn yazarlar bilgisine ulaştık ancak bazı kitapları kendisinin bile yazmadığı ortaya çıktı.

BERABER YAZMIŞLAR
CHP'li Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Baki Kerimoğlu ile ilgili birlikte yazdıkları görüldü.

Nadir Kitap isimli internet sitesinde, 9 kitap bulunuyor ve gözle görülür olarak Baki Kerimoğlu ile birlikte yazdığı kitap sayısı 4 olarak belirtiliyor. Kamuoyunda ise göz boyamak için önce kitap yazdığı daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olduğu düşünülüyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2021, 19:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bombacı mülayim
Bombacı mülayim - 2 hafta Önce

Yahu bunun hiç bir işi düzgün olmaz mı kalbi pis niyetti pis Allah ta elini attığı her şeyi kurutuyor nasıl bir insan anlamış değilim

Mahmut
Mahmut - 2 hafta Önce

Sanayiye bi gelde kitap nasıl yazılır millet sana belletsin her yer pislik cehennemin dibine yap böyle yapılırmı koskoca sanayi gidecek yol kalmadı be adam her gün küfür etmekten bıktık birini duymuyorsun bi defol git artık be

İbrahim Yelken
İbrahim Yelken - 2 hafta Önce

Silah çıkınca mertlik bozuldu misali bu bilgisayar çıkalı yazarlık bozuldu. Hayrettini beyin yazdığı kitaplar kes yapıştır kitaplar. Fakat çok yerini yanlış kesip yapıştırmış. Kahramanmaraş belediyesinde bu kitapların birime uyularak memurlara bir ödene yapılmış ve Sayıştay müfettişleri tüm memurlara zimmet çıkarmış. Al işte kitap . Adam Anadolu Üniversitesi mezunu fakat oxfort mezunu gibi lanse edildi. Birde kadrosuna bak onlarda kendinden beter. Türkiye’nin her yerinden selam verdiği kim varsa almış getirmiş makam teslim etmiş. Taşeron çalışanı şube müdürü yapmış . Sözleşmeliyi daire başkanı. Böyle devlet yönetimi olur mu? Birde kitap yazmış . İnan hepsi palavra . Hayrttrn kitap yazamazzzzz. Bak yüzüne gözüne bulaştırdı. Maraş Maraş olalı görmedi böyle zülüm. Yüzü Gülmez , Personeli aşağılar, işten atar , sürgün eder. Kanunsuz işler Başkanı bu. Çekse gitse de kurtulsa memleket .

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.