Hayrettin Güngör KMBB'deki kritik görevi 12 saat geçmeden yeniden değiştirdi!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı görevinden istifa eden Fatih Yoldaş'ın yerine eski Ankara Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Cebrail Aslan'ın getirildiği ve göreve başladığı belirtilmişi. Daha 12 saat geçmeden Aslan'ın yerine Hanifi Özcan Konuklar geldi.

Hayrettin Güngör KMBB'deki kritik görevi 12 saat geçmeden yeniden değiştirdi!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Fatih Yoldaş'ın istifası kamuoyunda şok etkisi oluşturmuş ve göreve eski Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Cebrail Aslan başlamıştı. 

İTFAİYE DAİRESİ BAŞKANI GETİRİLDİ

Henüz 12 saat bile geçmemişken Aslan'ın yerine Fen İşleri Daire Başkanlığına İtfaiye Dairesi Başkanı Makine Bakım ve Onarım Şube Müdürü Hanifi Özcan Konuklar geldi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nde bugün sabah saatlerinden itibaren ışık hızıyla süren süreç gün sonunda hava kararmasına rağmen devam etti. Sabah saatlerinde Fatih Yoldaş istifa etti, öğlen saatinde Cebrail Aslan'ın bu göreve getirildiği belirtildi, akşam karardıktan sonra Cebrail Aslan'ın yerine Hanifi Özcan Konuklar'ın getirildiği açıklanırken kamuoyu yarın güne başlarken Büyükşehir Belediyesi'nde yeniden bir değişiklik olup olmayacağı konusunu merakla bekliyor.

HANİFİ ÖZCAN KONUKLAR KİMDİR?

27.07.1960 Tarihli Kahramanmaraş Merkez Doğumlu Olup. İlk, Orta ve Lise'yi Kahramanmaraşta tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi’nden 1983 Yılında mezun oldu.

Menzelet Baraj İnşaatı ve Çelik Konstrüksiyon İmalatları’nda Şantiye Şefi olarak üç yıl görev yaptı. 1987 yılında Belediye Makine İkmal ve Bakım Müdürlüğü’nde Mühendis olarak göreve başladı.

Belediyemizin Karasu İshale Hattında Kontrol Mühendisi Olarak Görev Yaptı 

2004 yılına kadar bu müdürlükte Atölye Şefi olarak çalışırken, Aynı zamanda 2004 yılında Fen İşleri Müdür Vekilliği’ne atandı. 2006 yılında Kahramanmaraş Belediye Başkan Yardımcısı Vekili olarak atandı.

2011 Yılı İtibarı ile Makine Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü Görevini Yürütmekte iken bu görevinin yanı sıra, 2019  Yılında İtfaiye Dairesi başkanı olarak atandı ve bu iki görevi halen yürütmektedir.

Evli ve 5 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 21:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alper Bozkurt
Alper Bozkurt - 1 yıl Önce

Adam gibi adam hayırlı olsun

Maraşım
Maraşım - 1 yıl Önce

Yerinde olmuş

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.