Hayrettin Güngör KMBB'deki kritik göreve hangi ismi getirecek?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı görevinden istifa eden Fatih Yoldaş'ın yerine eski Ankara Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Cebrail Aslan'ın getirildiği ve göreve başladığı belirtildi.

Hayrettin Güngör KMBB'deki kritik göreve hangi ismi getirecek?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Fatih Yoldaş'ın istifası kamuoyunda şok etkisi oluşturdu. Fen İşleri Daire Başkanlığı görevine eski Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Cebrail Aslan'ın ise yeni görevine başladığı belirtildi.

ALTINDAĞ ESKİ BELEDİYE BAŞKANI GETİRİLDİ

Bu sabah istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyuran Fen İşleri Daire Başkanı Fatih Yoldaş'ın yerine Altındağ/Ankara eski belediye Başkan yardımcısı Cebrail Aslan'ın getirildiği ve görevine başladığı belirtilirken, öte yandan Kamuoyunda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin bu gidişle ithal yöneticilerle dolacağı, ilerleyen günlerde bazı daire başkanlarının da istifa veya görevden alınacağı bilgisi en çok konuşulan konuların başında geliyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 17:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Can
Mehmet Can - 1 yıl Önce

İtfaiye daire baskani Özcan Konuklar Fen işleri dairesine atandı.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.