banner232

Haydi Kahramanmaraşlı gençler! Şifreyi çöz 1.500 TL'yi kazan!

Kahramanmaraş'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümüne adım adım yaklaşırken, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü dikkat çeken bir yarışma düzenliyor. Bu yarışmayı kazanana 1.500 TL para ödülü verilecek.

Haydi Kahramanmaraşlı gençler! Şifreyi çöz 1.500 TL'yi kazan!

Kahramanmaraş'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümüne adım adım yaklaşırken, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü dikkat çeken bir yarışma düzenliyor. Bu yarışmayı kazanana 1.500 TL para ödülü verilecek. Gruplar halinde yarışılacak yarışmada, her grup kendi stratejisini kendisi belirleyerek hedefe ulaşmaya çalışacaktır. Yarışmada adaylara başlangıç noktasında ilk şifreleri verilecek ve adaylar şifreyi çözerek bir sonraki şifreye ulaşmaya çalışacaklardır. Yarışmada toplam 7 şifreli mekan bulunmaktadır. Yarışmada her grup için ayrı ayrı şifre olacak son şifre 1 adet olacaktır. Yarışmada belirlenen mekanlar İl Merkezi sınırları içerinde olup adaylar herhangi bir vasıta olmaksızın hedeflere ulaşabileceklerdir.

İŞTE DÜZENLENECEK YARIŞMAYLA İLGİLİ TÜM DETAYLAR:

KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
GENÇ EDELER KURTULUŞUN İZİNDE YARIŞMASI
"ŞİFREYİ ÇÖZ BÜYÜK ÖDÜLÜ KAZAN"

YARIŞMANIN AMACI: 

Kahramanmaraş’ın Kurtuluş savaşında verdiği bağımsızlık mücadelesinin arkasındaki manevi ruh, günümüze tevarüs etmiş olan bağımsız yaşama ülküsüyle yoğrularak genlerimize kodlanan milli kültür ve ahlakımızın asalet ve ilkelerinden yola çıktığımız Maraş Muharebesi’nde etkin rol oynayan kişiler ve şehrin tarihi yerlerine dikkat çekilerek gençlerimizde milli şuurla farkındalığın arttırılmasına katkı sağlamak. 

YARIŞMANIN ŞEKLİ:

Yarışmaya katılmak isteyen ve başvurusu kabul edilen adaylar gruplar halinde yarışacak her grup kendi stratejisini kendisi belirleyerek hedefe ulaşmaya çalışacaktır. Yarışmada adaylara başlangıç noktasında ilk şifreleri verilecek ve adaylar şifreyi çözerek bir sonraki şifreye ulaşmaya çalışacaklardır. Yarışmada toplam 7 şifreli mekan bulunmaktadır. Yarışmada her grup için ayrı ayrı şifre olacak son şifre 1 adet olacaktır. 

Yarışmada belirlenen mekanlar İl Merkezi sınırları içerinde olup adaylar herhangi bir vasıta olmaksızın hedeflere ulaşabileceklerdir.

Yarışma 12 Şubat 2021 saat 10.00 da Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü idari bina önünde Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Cemil BOZ tarafından ilk şifrenin adaylara tesliminden sonra başlayacak ve son şifreyi, şifrenin bulunduğu tarihi mekan içerisinde adayların İl Müdürü Sayın Cemil BOZ’a teslim etmesinden sonra sonlanacaktır.

Covid-19 salgın hastalığı nedeniyle yarışmaya en fazla 15 grup katılabilecektir. Başvuru sayısının belirlenen başvuru sayısını geçmesi durumunda yarışacak gruplar kura yöntemiyle belirlenecektir.

Adaylar ekteki katılma belgesini mavi tükenmez kalemle doldurup aşağıda belirtilen adrese müracaatlarını yapabilirler.

Yarışma sonrası tüm katılımcı gençlerle hatıra fotoğrafı çekilecektir.

Genel Başvuru Şartları;
1-
18- 29 yaş altı ilimiz gençlerinin katılımı. 
2-Yarışamaya gruplar halinde katılmak.
3-Katılımcı gruplar; en az 2, en fazla 3 kişiden oluşmalıdır.

Başvuru koşullarına uymayan katılımcı grupların başvurusu geçersiz sayılacaktır.

Yarışmaya Katılım Şekli;

Adaylar; 22 Ocak 2021 ile 10 Şubat 2021 tarihleri 10.00-16.00 saatleri arasında Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Eğitim, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler birimine şahsen başvuru yapabilecektir.

Başvuru adresi: Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Eğitim, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Birimi Şazi Bey Mahallesi Malik Ejder Caddesi. 129a 46046 Onikişubat stadyumu Onikişubat/KAHRAMANMARAŞ

İletişim No. (344) 235 17 02 Dahili :160 
    
ÖDÜL:
Yarışmayı kazanan grup 1500 ₺ ödülün sahibi olacaktır.
Yarışmaya katılan tüm gençlerimize Kitap, hediye edilecektir.

BAŞVURUYU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN...

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2021, 18:52
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.